Wściekły ekolog zaatakował Agnieszkę Radwańską. Jedna butelka rozpętała burzę

2021-04-13 14:35 kkn
Agnieszka Radwańska
Autor: SE Agnieszka Radwańska

Zakończenie kariery przez sportowca nie zawsze wiąże się ze spadkiem popularności. Niektórzy zawodnicy byli w stanie mocno zapracować na swoje nazwisko i nawet na emeryturze cieszą się wielkim uznaniem fanów. Przykładem na to jest choćby Agnieszka Radwańska. Krakowianka z powodów zdrowotnych zakończyła karierę parę lat temu, ale nadal jest rozpoznawalna i dostaje wiele ofert współpracy. Ostatnie jej zdjęcie z planu zdjęciowego reklamy wywołało jednak burzę w sieci.

Można żałować, że zdrowie nie pozwoliło Agnieszce Radwańskiej na kontynuowanie kariery. "Isia" przez wiele lat dawała kibicom mnóstwa radości i po dekadach posuchy w polskim tenisie, w końcu mogliśmy się emocjonować występami reprezentantki Polski na najwyższym poziomie. Radwańska na swoje nazwisko pracowała bardzo długo, droga na szczyt na pewno nie była prosta, ale udało się jej osiągnąć naprawdę dużo. Długimi latami utrzymywała się w czołówce światowego tenisa, co zawdzięczała swoim popisom na korcie. Pozwoliło jej to na zawarcie kilku ważnych kontraktów reklamowych. To również sprawiło, że popularność Radwańskiej stale rosła. I nie spada po zakończeniu kariery. "Isia" wciąż dostaje ciekawe propozycje, czego dowodem jest ostatnie zdjęcie opublikowane przez byłą tenisistkę w mediach społecznościowych.

Hubert Hurkacz w szczerej rozmowie z "Super Expressem": Nie mam czasu na rozrywki i miłość

Radwańska stała się twarzą popularnej marki wody. Krakowianka zapozowała z butelką reklamując jednocześnie nazwę. Wydawałoby się, że w takiej reklamie nie ma nic złego i ciężko jest się do czegoś przyczepić. Internauci zaskoczyli jednak ponownie i poruszyli jedną kwestię, która przewijała się w komentarzach pod postem. Przeważał w tym wątek ekologiczny. Sprawdźcie, o co chodzi w galerii!

Agnieszka Radwańska wzięła udział w sesji NAGO. Ksiądz był rozczarowany i oburzony

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze