Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

i

Autor: Paweł Skraba Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

Wyciekło zdjęcie Agnieszki Radwańskiej z Janowiczem. Z jego twarzy aż się lało!

2021-10-17 13:59

Agnieszka Radwańska, choć profesjonalną karierę tenisistki zakończyła już jakiś czas temu, to wciąż dba o tężyznę fizyczną. O tym, jak wielką pracę wykonuje przekonał się ostatnio Jerzy Janowicz. Zdjęcie, jakie wyciekło do sieci pokazuje dobitnie, że Isia nie oszczędza się mimo pozostałych obowiązków młodej mamy. Janowicz musiał się srogo napocić!

Agnieszka Radwańska nie chciała po zakończeniu kariery sportowej i poświęceniu się rodzinie zupełnie rezygnować z wysiłku fizycznego. Isia co jakiś czas publikuje na Instagramie materiały z siłowni, gdzie wykonuje naprawdę ciężką pracę. To nie wszystko. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Radwańskiej z inną znaną postacią z kortów. Chodzi o Jerzego Janowicza, który prywatnie ma dobry kontakt z krakowianką. Ich wspólna fotka potwierdza zarówno ich przyjacielską relację, jak i świetne przygotowanie fizyczne Radwańskiej, której nie szkodzi nieubłagany upływ czasu.

Takich cudów u Karoliny Małysz to jeszcze nie widzieliśmy. Zachowała się jak w "The Sims"

Zdjęcie Radwańskiej i Janowicza. Pot lał się po twarzy

Agnieszka Radwańska znowu wzięła do ręki rakietę tenisową i zmierzyła się towarzysko z Jerzym Janowiczem. Nie wiemy co prawda jakim wynikiem zakończyło się to starcie prawdziwych legend tenisa w naszym kraju, ale widać wyraźnie, że nie było żadnej taryfy ulgowej. Fotką w mediach społecznościowych podzielił się Janowicz. Na jego twarzy widać wyraźnie lejący się pot, co tylko potwierdza, że Agnieszka Radwańska wciąż jest w świetnej formie i być może radziłaby sobie wciąż w meczach z młodszymi rywalkami.

Gdy Krzysztof Radzikowski wrzucił to zdjęcie, Dagmara z Królowych Życia nie wytrzymała. Wiadomo, co do niego czuje!

Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz

i

Autor: Facebook Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz

Agnieszka Radwańska w nowej roli

Agnieszka Radwańska teraz jednak skupia się na zupełnie innych sprawach. Uprawianie sportu daje jej mnóstwo radości i pozwala złapać dystans, ale nie jest tajemnicą, że po zakończeniu przygody z tenisem Isia postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu. Obecnie czuje się doskonale w roli żony i mamy. Po intensywnych wielu latach w sporcie nareszcie ma więcej czasu na sprawy, które w życiu są chyba najważniejsze.

Sonda
Czy tęsknisz za meczami Agnieszki Radwańskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze