Znana tenisistka WŚCIEKA SIĘ na zarobki piłkarzy! Padły bardzo mocne słowa

2020-05-30 17:55 MSo
Daria Kasatkina
Autor: Instagram / Daria Kasatkina Daria Kasatkina

Walka między sportowcami z różnych dyscyplin a piłkarzami trwa od lat! Dyskusja na temat zarobków zawodników uprawiających najpopularniejszy sport na świecie wraca jak bumerang. Tym razem oliwy do ognia dolała znana tenisistka, Daria Kasatkina. 23-latka nie zostawiła na graczach kopiących piłkę suchej nitki.

Czy piłkarze zarabiają zdecydowanie za dużo w porównaniu z pracą, którą muszą wykonywać? Lata poświęceń, krótka kariera i wiele innych czynników wskazuje na to, że nie. Biorąc pod uwagę, że futbol to najpopularniejsza dyscyplina na świecie, nikogo dziwić nie powinno także to, że otrzymują najwyższe wynagrodzenia!

Hertha Berlin - FC Augsburg: GOL Krzysztofa Piątka! W końcu trafił w Bundeslidze z akcji

Nie brakuje osób w świecie sportu, które otwarcie przyznają, że piłkarze powinni zarabiać mniej. Ostatnio wątpliwości co do tego miał prezes PZPN, Zbigniew Boniek. - Muszę powiedzieć szczerze. Cristiano Ronaldo jest świetnym piłkarzem, moim idolem, ale jak spojrzę na jego zarobki, to muszę powiedzieć, że to zdecydowanie za dużo. Jest to wbrew wszelkim zasadom. Ale jeśli ktoś chce mu płacić takie sumy, to niech mu płaci - powiedział w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

Magazyn Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Teraz kamyczek do dyskusji dorzuciła od siebie także Daria Kasatkina. Rosyjska siatkarka cytowana przez "Eurosport" używała bardzo mocnych słów. - Bez wątpienia Messi i Ronaldo, którzy są najlepsi na świecie, zarabiają najwięcej - otwarcie przyznała, by za chwile porównać ich do zawodników z Rosji. - Z tego, co mi wiadomo ich pensje za wiele się nie różnią. To niesprawiedliwe - dodała po chwili.

Kasatkina, która w zawodowej karierze zarobiła ponad 5 milionów euro, atakowała piłkarzy przede wszystkim za ich postawę. Stwierdziła, że są żałośni i aroganccy! - Nie mogę wytrzymać, gdy widzę, jak się zachowują - powiedziała Kasatkina.