SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe MŚ w Lahti: biegi narciarskie w TV. Transmisja i STREAM ONLINE ze sztafety

MŚ w Lahti: biegi narciarskie w TV. Transmisja i STREAM ONLINE ze sztafety

02.03.2017, godz. 08:26
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk podczas biegu na 10 km na mistrzostwach świata w Lahti foto: Andrzej Lange/Super Express

Oglądaj NA ŻYWO w TV biegi narciarskie na MŚ w Lahti. Sztafeta kobiet LIVE STREAM. Justyna Kowalczyk po raz ostatni wystartuje na tegorocznych mistrzostwach w Finlandii. Co prawda prawdopodobieństwo medalu jest znikome, ale sport niejedno już widział! Gdzie oglądać NA ŻYWO w TV i INTERNECIE sztafetę 4x5 km na MŚ w Lahti?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Justyna Kowalczyk nie wyklucza, że czwartkowy start na MŚ w Lahti może być jej ostatnim na zawodach tej rangi. Niedawno mówiła co prawda, że występ za dwa lata w Seefeld nie jest już tak nierealny jak wcześniej jej się wydawało, ale ambitna sportsmenka chciałaby walczyć o medale. Bieg w Finlandii na jej koronnym dystansie dziesięciu kilometrów stylem klasycznym pokazał, że o krążki będzie jej już bardzo trudno. Zawodniczka z Kasiny Wielkiej zajęła ósme miejsce.

W ostatnim starcie w Lahti Kowalczyk pobiegnie w sztafecie 4x5 km. Obok niej wystąpią Kornelia Kubińska, Ewelina Marcisz i Martyna Galewicz. Najbardziej utytułowana polska biegaczka narciarska ruszy na trasę na pierwszej zmianie. Nasze reprezentantki podkreślają, że sukcesem będzie miejsce w ósemce. Faworytkami są oczywiście Norweżki, które wystartują w składzie: Maiken Caspersen Falla, Heidi Weng, Astrid Jacobsen i Marit Bjoergen.

Bieg sztafetowy kobiet na MŚ w Lahti odbędzie się w czwartek 2 marca. Zawodniczki wystartują o godzinie 14:00. Transmisja TV NA ŻYWO zostanie przeprowadzona przez TVP 2 i TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE dostępny będzie na platformie sport.tvp.pl. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO w INTERNECIE z biegu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: