Kamil Stoch

Autor: Marek Zieliński Kamil Stoch

PŚ w Vikersund NA ŻYWO. Loty narciarskie LIVE. Transmisja w TV i ONLINE STREAM

2016-02-13 16:58

Puchar Świata w Vikersund NA ŻYWO. Skoki narciarskie LIVE. Transmisja w TV i ONLINE STREAM w Internecie. Czy polskim skoczkom wreszcie wyrosną skrzydła, jak na "Orły" przystało? W piątkowym konkursie w Vikersund nasi reprezentanci zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. Czy w sobotę dogonią wreszcie konkurentów? Gdzie transmisja w TV z sobotniego konkursu lotów narciarskich w Vikersund?

PŚ w Vikersund NA ŻYWO. Vikersund LIVE. Skoki narciarskie transmisja w TV. Loty narciarskie ONLINE. Puchar Świata STREAM LIVE w Internecie. Kamil Stoch. To on uratował honor polskich skoczków w piątek. Po pierwszej serii dwukrotny złoty medalista olimpijski zajmował dopiero 27. lokatę. W drugiej pofrunął jednak jak za dawnych lat i awansował o trzynaście pozycji.

PŚ w Vikersund: Triumf Roberta Kranjca. Daleki lot Kamila Stocha w drugiej serii

Zdystansował w ten sposób swoich kolegów. Piotra Żyłę (miejsce 18.), Dawida Kubackiego (miejsce 23.), Stefana Hulę (26.) oraz Macieja Kota (30.). Piątkowe loty były jednak nietypowe. Rozegrane awansem, w miejsce odwołanego konkursu w Oslo. Wystartował komplet zawodników, nie zorganizowano kwalifikacji, a celem było zapełnienie terminarza. Tak by zapewne nie doczepili się sponsorzy.

Prawdziwe emocje czekają nas więc w sobotę. Już na normalnych zasadach. Czego możemy się spodziewać? Zapewne kontynuacji słoweńskiej dominacji. Pierwsze zawody w Vikersund wygrał bowiem zawodnik z tego kraju. Robert Kranjec na najwyższym stopniu podium stanął pierwszy raz od trzech lat. Jeszcze większą sensacją okazały się natomiast popisy Japończyka Noriakiego Kasai, który zajął ostatecznie trzecie miejsce. Dla 43-letniego weterana było to trzecie podium z rzędu - po Sapporo i Trondheim - a czwarte w całym sezonie.

PŚ w Vikersund LIVE. Skoki narciarskie NA ŻYWO

Puchar Świata w skokach narciarskich w norweskim Vikersund rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzą stacje Eurosport oraz TVP1. STREAM ONLINE dostępny będzie w eurosportplayer.pl.