SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Śniadanie Piotra Żyły. Porcja mniejsza niż w polskim szpitalu! [ZDJĘCIE]

Śniadanie Piotra Żyły. Porcja mniejsza niż w polskim szpitalu! [ZDJĘCIE]

14.03.2017, godz. 10:33
PIOTR ŻYŁA
PIOTR ŻYŁA foto: Andrzej Lange/Super Express

Piotr Żyła chyba nie żyje według zasady, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Po przebudzeniu je skromny posiłek. Swoje poranne menu zaprezentował na Instagramie. Kibice żartowali, że już w polskich szpitalach można się lepiej najeść. Skąd Żyła czerpie energię?

Śniadanie, którym Żyła raczył się przed rywalizacją w Lillehammer, zszokowało wielu kibiców. Wydawałoby się, że jako sportowiec musi zjeść solidną porcję kalorii przed treningiem i zawodami, ale jemu do szczęścia wystarczy... papryka. Na każdym kroku podkreśla, że to czerwone warzywo jest sekretem jego formy. Na talerzu Żyły znalazł się także skromny kawałek chleba, a także malutkie plasterki szynki i sera.

"A myślałam, że takie jedzenie to idzie dostać jedynie w polskim szpitalu :/ Trzymam kciuki :D" - napisała dowcipnie jedna z fanek skoczka na Instagramie. Śniadanie brązowego i złotego medalisty z Lahti może i nie jest zbyt obfite, ale widocznie więcej mu do szczęścia nie potrzeba. Trzyma wysoką formę. Jest czwarty w klasyfikacji ogólnej turnieju Raw Air.

We wtorek 14 marca ma szansę wskoczyć do TOP 3 norweskiego cyklu. Konkurs indywidualny w Lillehammer rozpocznie się o godz. 17:00. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE.

#pieter #śnadanie #rawair #oslo #czasnalillehammer #paprykachili #łogień

A post shared by Piotr Żyła (@piotr_zyla_official) on Mar 13, 2017 at 12:30am PDT

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: