SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Tak wypoczywa Dominika Cibulkova. Boskie wakacje SEKSOWNEJ mistrzyni WTA Finals [ZDJĘCIE]

Tak wypoczywa Dominika Cibulkova. Boskie wakacje SEKSOWNEJ mistrzyni WTA Finals [ZDJĘCIE]

04.11.2016, godz. 11:10
Dominika Cibulkova
foto:

Dominika Cubulkova po powrocie z Singapuru miała królewskie powitanie na Słowacji. A teraz sensacyjna mistrzyni WTA Finals jest już na Malediwach. Tam wygrzewa się w gorącym słońcu, wypoczywając po wspaniałym sukcesie i ładując akumulatory przed nowym sezonem. 27-latka z Bratysławy właśnie pochwaliła się sympatycznym zdjęciem. Trudno nie zazdrościć.

Dominika Cibulkova w Singapurze sprawiła wielką sensację, wygrywając kończące sezon WTA Finals, nieoficjalne mistrzostwa świata tenisistek. Filigranowa Słowaczka (161 cm) tak jak rok temu nasza Agnieszka Radwańska rozpoczęła rywalizację od dwóch porażek, ale zdołała wyjśc z grupy. I tak jak 12 miesięcy temu Polka, sympatyczna Domi poszła za ciosem, awansując do finału, w którym zaskoczyła liderkę rankingu Andżelikę Kerber.
Dla Cibulkovej to znakomity rok nie tylko pod względem sportowym (sezon kończy na 5. miejscu). Latem, tuż po Wimbledonie, wyszła za mąż za Michala Navarę. W towarzystwie małżonka wypoczywa teraz na Malediwach. Zobaczcie ZDJĘCIE z boskich wakacji.

My partner in crime for this vacay

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dominika Cibulkova (@domicibulkova) 3 Lis, 2016 o 11:20 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: