SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Jak wykupić PPV. Jak i za ile kupić dostęp KSW 39 Cyfrowy Polsat

KSW 39: Jak wykupić PPV. Jak i za ile kupić dostęp KSW 39 Cyfrowy Polsat

23.05.2017, godz. 16:55
Mamed Chalidow, Borys Mańkowski, KSW
foto: KSW

KSW 39 Colosseum w Cyfrowym Polsacie. Jak kupić dostęp do gali KSW 39 na PGE Narodowym? Już 27 maja w Warszawie odbędzie się wyjątkowa gala MMA. W oktagonie zobaczymy wszystkich najlepszych zawodników naszej rodzimej federacji. Ponad pięćdziesięciu tysiącom kibiców zaprezentują się między innymi Mamed Chalidow, Borys Mańkowski czy Mariusz Pudzianowski. Jak kupić PPV z KSW 39 w telewizji Cyfrowy Polsat? Ile kosztuje dostęp?

KSW 39 PPV

KSW 39 Colosseum będzie dostępne w trybie PPV. Oznacza to, że chętni, którzy zdecydują się obejrzeć wyjątkową galę na żywo w telewizji muszą zapłacić. Dzięki temu uzyskają dostęp do transmisji z PGE Narodowego, na którym dojdzie między innymi do walk Mamed Chalidow - Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk czy Popek - Robert Burneika. Transmisja z Warszawy nie będzie już przerywana przez przerwy reklamowe. Dostęp PPV do KSW 39 w Cyfrowym Polsacie można zamawiać już teraz.

Jak kupić KSW 39 - Cyfrowy Polsat

KSW 39 PPV będzie dostępne między innymi dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Jeśli ktoś chce wykupić dostęp właśnie przez tę sieć, to może zrobić to na kilka sposobów. Po pierwsze, zamówić przez Internet, za pośrednictwem strony www.cyfrowypolsat.pl. Drugim sposobem jest zamówienie przez SMS. Cyfrowy Polsat umożliwił także swoim abonentom zamówienie KSW 39 PPV przez telefon - pod numerami 801 00 50 50 lub 222 127 255 (telefony stacjonarne), lub 699 44 50 50 (telefony komórkowe).

Ile kosztuje KSW 39 w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do KSW 39 w Cyfrowym Polsacie kosztuje 40,62 zł. Za tę cenę nabywca dostaje specjalnie przygotowany kanał w jakości HD, na którym może śledzić zmagania wszystkich wojowników. Organizatorzy zaplanowali aż jedenaście walk, z czego pięć odbędzie się o pasy mistrzowskie. Jeśli ktoś nie kupi dostępu do PPV KSW 39 w telewizji Cyfrowy Polsat, to wciąż może nabyć bilety na PGE Narodowy. Na warszawskim obiekcie zasiądzie ponad 50 tysięcy fanów mieszanych sztuk walki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: