SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Jak wykupić PPV. Jak i za ile kupić dostęp KSW 39 w IPLA

KSW 39: Jak wykupić PPV. Jak i za ile kupić dostęp KSW 39 w IPLA

23.05.2017, godz. 17:56
Mamed Chalidow, Khalidov
Mamed Chalidow foto: KSW

KSW 39 Colosseum w IPLA. Jak kupić dostęp do gali KSW 39 na PGE Narodowym? Już 27 maja w Warszawie odbędzie się wyjątkowa gala MMA. W oktagonie zobaczymy wszystkich najlepszych zawodników naszej rodzimej federacji. Ponad pięćdziesięciu tysiącom kibiców zaprezentują się między innymi Mamed Chalidow, Borys Mańkowski czy Mariusz Pudzianowski. Jak kupić PPV z KSW 39 ONLINE w IPLA? Ile kosztuje dostęp?

KSW 39 PPV

KSW 39 Colosseum będzie dostępne w trybie PPV. Oznacza to, że chętni, którzy zdecydują się obejrzeć wyjątkową galę na żywo w telewizji muszą zapłacić. Dzięki temu uzyskają dostęp do transmisji z PGE Narodowego, na którym dojdzie między innymi do walk Mamed Chalidow - Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk czy Popek - Robert Burneika. Transmisja z Warszawy nie będzie już przerywana przez przerwy reklamowe. Dostęp PPV do KSW 39 w IPLA można zamawiać już teraz.

Jak kupić KSW 39 w IPLA

KSW 39 PPV będzie dostępne między innymi dla klientów IPLA. Jeśli ktoś chce wykupić dostęp właśnie przez tę aplikację, to musi zalogować się na stronie www.ipla.tv. Wówczas będzie mógł skorzystać z wybranej opcji zapłaty. Kupujący KSW 39 przez IPLA może zapłacić przez Internet kartą, wykonać przelew lub wysłać SMS.

Ile kosztuje KSW 39 w IPLA

Dostęp do KSW 39 w IPLA kosztuje 40 złotych. Cena ta obejmuje abonentów Cyfrowego Polsatu i klientów Plusa. Wydarzenie będzie można śledzić na komputerach, tabletach, smartfonach i SmartTV. Organizatorzy zaplanowali aż jedenaście walk, z czego pięć odbędzie się o pasy mistrzowskie. Jeśli ktoś nie kupi dostępu do PPV KSW 39 w IPLA, to wciąż może nabyć bilety na PGE Narodowy. Na warszawskim obiekcie zasiądzie ponad 50 tysięcy fanów mieszanych sztuk walki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: