Tour de Pologne 2020 III etap MAPA STARTU Wadowice. Gdzie i o której start TdP 2020 w Wadowicach? [MAPA]

2020-08-06 19:15 DaO
Tour de Pologne
Autor: East News Tour de Pologne

Tour de Pologne 2020 Wadowice - Bielsko-Biała MAPA STARTU. Gdzie start etapu Wadowice - Bielsko-Biała TdP 2020 TRASA. Zobacz START TdP 2020 7.08.2020. Z każdym kolejnym etapem Tour de Pologne 2020 będzie nabierał rumieńców. Duże emocje czekają na kibiców podczas III etapu, kiedy to kolarze wjadą w góry i zacznie się walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Tour de Pologne 2020 MAPA STARTU III etapu Wadowice - Bielsko-Biała. W dwóch pierwszych etapach rządzili przede wszystkim sprinterzy. Trasa wiodła bowiem przez płaskie tereny, gdzie peleton jechał w zawartej grupie. Takie obrazki powinny zmienić się w piątkowe popołudnie, kiedy to zawodnicy po raz pierwszy zmierzą się z poważnymi podjazdami w Tour de Pologne. Do gry wkroczą więc górale.

Tour de Pologne 2020 III etap START etapu Wadowice - Bielsko-Biała MAPA

Mapa startu III etapu
Autor: tourdepologne.pl

Ciekawie zapowiadający etap rozpocznie się w Wadowicach, a więc mieście urodzin świętego Jana Pawła II. W ten sposób 77. Tour de Pologne nawiązuje do setnej rocznicy urodzin Papieża Polaka. Kolarze ruszą następnie na południowy zachód w stronę Bielska-Białej, gdzie zmierzą się z kilkoma naprawdę wymagającymi podjazdami. Start ostry w Wadowicach zaplanowano na godzinę 11:25.

Najnowsze