Davide Rebellin

i

Autor: EAST NEWS

Tragiczny wypadek

Tragiczna informacja! Nie żyje kolarz CCC Sprandi Polkowice Davide Rebellin. Zginął w wypadku

2022-11-30 17:12

Tragiczne informacje zostały przekazane przez Tour de Pologne. Nie żyje Davide Rebellin, włoski kolarz grupy CCC Sprandi Polkowice. Zginął podczas treningu w tragicznym wypadku. Cały świat kolarstwa pogrążył się w żałobie.

Davide Rebellin nie żyje. Medalista mistrzostw świata amatorów w 1991 roku i w latach 2013-2016 kolarz grupy CCC Sprandi Polkowice zginął w tragicznym wypadku. Jak informuje portal NaSzosie.pl, do kraksy doszło w pobliżu miejscowości Montebello Vicentino. Ciężarówka potrąciła rowerzystę, zjeżdżając ze skrzyżowania.

Wiemy, gdzie wystartuje Tour de Pologne 2023. Czesław Lang zaskoczył kibiców

Davide Rebellin nie żyje. Zginął w wypadku

Według wstępnych ustaleń, kierowca nie zatrzymał się po kraksie. 51-latek zginął, mimo szybkiego pojawieniu się na miejscu służb ratunkowych.

- Składamy kondolecje dla rodziny i bliskich włoskiego kolarza Davide Rebellin, który zginął tragicznie dziś podczas treningu - czytamy na profilu Tour de Pologne na Twitterze.

Tak wygląda dziś grób Ryszarda Szurkowskiego! Jeden szczegół rzuca się w oczy [ZDJĘCIA]

Kim był Davide Rebellin?

Davide Rebellin był znakomitym kolarzem. Kilkukrotnie wygrywał takie wyścigi jak Strzała Walońska, Liege - Bastogne - Liege czy Amstel Gold Race. Wielokrotnie ścigał się także w Tour de Pologne.

Sonda
Czy kolarstwo jest niebezpieczne?
Strefa Kibica - 30.11
Najnowsze