Znany kolarz potrzebuje operacji z powodu fatalnej kontuzji. Nie uwierzysz, co mu się stało!

2020-01-14 10:26 MD
Chris Hamilton
Autor: Instagram / Chris Hamilton Chris Hamilton

Świat sportu kolejny raz pokazał, że czasami można nabawić się wyjątkowo paskudnej i dziwnej kontuzji. Tym razem bohaterem historii został australijski kolarz, Chris Hamilton. Sportowiec wybrał się na przejażdżkę rowerową i wrócił z niej z... urazem jądra! Problem okazał się na tyle poważny, że konieczna będzie operacja.

Polscy kibice mogą znać Hamiltona chociażby z ubiegłoroczne Tour de Pologne. Zajął w nim wysokie ósme miejsce. Znajduje się w gronie najbardziej utalentowanych sportowców w swoim kraju. W klasyfikacji młodzieżowców australijskiego Tour Down Under zajął pierwszą lokatę i jeszcze bardziej skupił na sobie uwagę mediów. Wiadomo już jednak, że tego sukcesu nie powtórzy, gdyż najpierw będzie musiał uporać się z niecodzienną kontuzją.

Kolejną edycję zawodów w Australii zaplanowano na 21-26 stycznia. Hamilton nie weźmie jednak w niej udziału, a o powodach takiego stanu rzeczy poinformował na swoim Instagramie. Kolarz wyznał, że w trakcie jednego treningu zanotował kraksę na ścieżce rowerowej. Skończyło się bez złamań, ale z kontuzją... jądra! Kolarz musi teraz przejść operację i jak sam podkreślił jest załamany, że z takiego powodu ominie go istotne wydarzenie sportowe.

Uwagę budzi zwłaszcza ten komentarz Hamiltona: "Tak. Panowie, jest to tak bolesne jak myślicie"...

Pechowcowi z Australii pozostaje wyłącznie życzyć zdrowia i powodzenia w przyszłości!

Najnowsze