Powiew GENIUSZU legendy futbolu! Bryluje także po zakończeniu kariery [WIDEO]

2020-01-14 8:53 MD
Francesco Totti
Autor: East News Francesco Totti

Choć Francesco Totti zakończył karierę piłkarską już dwa i pół roku temu, to pewnych rzeczy nie zapomniał. Należą do tego fenomenalnie wykonywane rzuty wolne. Włoch pokazał, że w dalszym ciągu potrafi przymierzyć ze stojącej piłki i wiek nie ma tu nic do rzeczy. Udowodnił to w starciu... rzymskiej ligi ósemek!

Totti obecnie ma 43 lata, ale ani myśli w całości porzucić przygody z aktywnością fizyczną. Po tym, jak nie broni już na boisku barw ukochanej Romy, pozostał związany przynajmniej z rzymskim futbolem. Stawia na rozgrywki w amatorskim wydaniu - ligę ósemek. Trzeba jednak dodać, że zmagania te w Italii cieszą się sporym zainteresowaniem, a mecze są nawet transmitowane w Internecie.

Nic więc dziwnego, że skoro tylko Włoch popisał się fantastycznym zagraniem, to od razu obiegło ono sieć. Strzałem z rzutu wolnego były gracz Giallorossich strzelił gola dla swojego klubu Totti Sporting Club, który ostatecznie zremisował 3:3 z Gamondi Roma.

Jak zatem widać, to jak z jazdą na rowerze. Pewnych rzeczy po prostu się nie zapomina i ponownie mogliśmy przekonać się o kunszcie wielkiego piłkarskiego mistrza, nawet jeśli jest już sporo po czterdziestce!

Najnowsze