Kontrowersyjna Caster Semenya pokazała ZDJĘCIE żony w ciąży. Jednoznaczne komentarze

2020-07-28 14:01 JWa
Caster Semenya z żoną w ciąży
Autor: Instagram / castersemenya800m Caster Semenya z żoną w ciąży

Caster Semenya to jedna ze sportsmenek, które wywołują na świecie wiele kontrowersji. Legendą obrosły już jej problemy ze startami z paniami przez wysoki poziom testosteronu. Teraz po raz kolejny jej zdjęcie wywołało masę komentarzy. Okazało się bowiem, że wraz z żoną lekkoatletka jest szczęśliwą mamą. Na fotografii z przeszłości obejmuje brzuch ukochanej Violet Raseboyi.

W czerwcu tego roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że Caster Semenya może zostać mamą. Znana na całym świecie biegaczka opublikowała zdjęcie, na którym widać było dziecięce buciki. Kolejne doniesienia szokowały już fanów. Dziennik "Daily Sun" z RPA, powołując się na własne źródła, podał, że żona lekkoatletki - Violet Raseboya - już urodziła córeczkę. Najnowsze zdjęcie wrzucone przez Semenyę do Internetu wydaje się tę teorię potwierdzać, choć wokół sprawa wymagała dogłębnej analizy dokonanej przez lokalnych dziennikarzy.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Pluska ciało na dmuchanym arbuzie

Caster Semenya już w lipcu dodała zdjęcia z małą dziewczynką, a podpisy sugerowały, że córka skończyła rok. Teraz jednak poszlak jest jeszcze więcej. Caster Semenya wrzuciła na Instagrama zdjęcie ze swoją żoną, u której widać spory ciążowy brzuszek. Mogłoby się wydawać, że kobieta po raz kolejny znalazła się w stanie błogosławionym. Jednak już 60 tygodni temu pojawiła się ta sama fotka, tylko skadrowana tak, by nie było widać brzucha. To wszystko potwierdza teorię o rocznym dziecku homoseksualnej pary.

Kumpel Szczęsnego ZJADŁ swoją PONĘTNĄ półnagą dziewczynę. Został po niej tylko listek [WIDEO]

Caster Semenya, wrzucając powyższe zdjęcia do Internetu, mogła czuć spory niepokój. Nie mogła bowiem wykluczyć, że spadnie na nią lawina krytyki. Na szczęście komentarze okazały się jednoznaczne i w zasadzie wszystkie przekazywały wsparcie dla całej rodziny. We wpisach fanów zaroiły się wręcz od emotikon serduszek!

BAJECZNE wakacje Lewandowskiego i Piątka! Wypoczywali jak KRÓLOWIE | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.