Maria Andrejczyk

i

Autor: Cyfra Sport Maria Andrejczyk

Smutne informacje

Maria Andrejczyk przekazała kibicom najgorszą wiadomość. Chodzi o zdrowie, fani nie mogą ukryć smutku

2022-08-05 16:13

Maria Andrejczyk zasmuciła dziś kibiców polskiej lekkoatletyki. Wicemistrzyni olimpijska z Tokio miała wystartować w Diamentowej Lidze w Chorzowie, jednak do tego nie dojdzie. Sportsmenka zamieściła na swoich mediach społecznościowych wyjątkowo smutną informację na temat swojego stanu zdrowia. Nie jest z nią dobrze.

Maria Andrejczyk zasmuciła wszystkich kibiców w Polsce. Atletka, znana z fenomenalnego rzutu oszczepem nie pojawi się na zawodach Diamentowej Ligi w Chorzowie, a także nie wystąpi już w żadnych zawodach do końca sezonu. Jak sama powiedziała, jej organizm nie czuje się za dobrze, w związku z czym musi zrezygnować ze startów.

Polak pobity i okradziony w Barcelonie! Przyjechał dla Lewandowskiego, a wylądował w szpitalu, przerażające doniesienia

Maria Andrejczyk rezygnuje ze startów. Mówi o swoim zdrowiu

W mediach społecznościowych Maria Andrzejczyk napisała o tym, że niestety w tym sezonie już nie będzie mogła wystartować. Jak sama zaznacza, nie czuje się dobrze na zdrowiu, a jej organizm znajduje się w całkowitej rozsypce.

-  Jutro miałam startować w Chorzowie, w historycznym mityngu Diamentowej Ligi - po raz pierwszy w Polsce. Niestety mój organizm całkowicie odmówił posłuszeństwa. Nie jestem już w stanie nic z tym zrobić i odpuszczam jutrzejszy start, jak i pozostałą część sezonu- poinformowała Maria Andrejczyk w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski zaprezentowany na Camp Nou! Masa kibiców i wzruszające sceny!

Aby zobaczyć zdjęcia Marii Andrejczyk, przejdź do galerii poniżej.

Maria Andrejczyk zwróciła się do kibiców. Prosi ich o to, aby to zrobili

Mimo że Andrejczyk nie wystartuje w zawodach, poprosiła swoich kibiców, aby i tak pojawili się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jak sama przekonuje, zawody dostarczą naprawdę dużą ilość emocji.

- Se rdecznie zapraszam Was na Stadion Śląski. Uwierzcie - jutro będzie pięknie - napisała Maria Andrejczyk na swoim Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze