Abdou Razack Traore

Autor: Artur Barbarowski

Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, wynik 0:2

2012-08-27 22:57

Pogon Szczecin przegrała przed własną publicznością z Lechią Gdańsk 0:2. Obie bramki goście zdobyli po przerwie.

Na prowadzenie piłkarzy z Gdańska w 56. minucie wyprowadził Abdou Razack Traoré. Napastnik gości wpadł w pole karne, po czym umieścił piłkę w siatce strzałem w długi róg.

Wynik meczu w doliczonym już czasie gry ustalił Łukasz Surma. Pomocnik Lechii zakończył kontratak swojej drużyny, dobijając piłkę odbitą przez bramkarza Pogoni po strzale Rasiaka.

Pogoń Szczecin 0:2 Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin: Janukiewicz - Hricko (82. Djousse), Dąbrowski, Hernani, Frączczak - Bonin, Golla (46. Takafumi Akahoshi), Andradina, Rogalski, Kolendowicz (68. Lewandowski) - Traore.

Lechia Gdańsk: Buchalik - Janicki, Bieniuk, Madera, Hajrapetjan - Andreu (73. Surma), Pietrowski, Machaj (58. Grzelczak), Kacprzycki (46. Ricardinho) - Abdou Traore, Rasiak.