Robert Jeż Górnik Zabrze

Autor: Eastnews Lech Poznań - Górnik Zabrze

Górnik - Jagiellonia, wynik 3:0. Robert Jeż zapewnił zabrzanom komplet punktów

2014-08-09 0:39

Górnik Zabrze w drugim piątkowym meczu 4. kolejki Ekstraklasy nie dał szans Jagiellonii Białystok i pewnie wygrał 3:0. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Robert Jeż.

Górnik i Jagiellonia przed piątkowym starciem nie miały na koncie jeszcze porażki w tym sezonie. Na boisku jednak okazało się, że w dużo lepszej dyspozycji są zabrzanie. Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej połowie, kiedy Robert Jeż wykorzystał rzut karny, podyktowany za bardzo wątpliwe zagranie ręką Marka Wasiluka.

Cracovia - Korona, wynik 2:1. Pasy wygrywają po GOLU ZE SPALONEGO w doliczonym czasie gry!

Po zmianie stron Jeż podwyższył na 2:0, tym razem popisując się precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. Dzieła zniszczenia dopełnił Mateusz Zachara, który sześć minut przed końcem ustalił wynik meczu na 3:0. Z tym, że sędzia Mariusz Złotek popełnił kolejny błąd, nie zauważając spalonego...

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)
Jeż 29 (k), 60, Zachara 84

Górnik: Pavels Steinbors - Dominik Sadzawicki, Błażej Augustyn, Seweryn Gancarczyk - Roman Gergel, Adam Danch, Radosław Sobolewski (82. Dzikamai Gwaze), Robert Jeż (86. Armin Cerimagić), Łukasz Madej, Rafał Kosznik (13. Maciej Mańka) - Mateusz Zachara.

Jagiellonia: Krzysztof Baran - Filip Modelski, Martin Baran, Marek Wasiluk, Radosław Jasiński (61. Michał Pazdan) - Dani Quintana, Povilas Leimonas (61. Mateusz Piątkowski), Rafał Grzyb, Maciej Gajos, Nika Dzalamidze (75. Przemysław Frankowski) - Patryk Tuszyński

Żółta kartka: Madej