PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa, wynik 0:2. Koniec kryzysu Legii?

2011-09-24 21:53

Legia Warszawa przełamuje złą passę! Po dwóch kolejnych porażkach piłkarze Macieja Skorży wygrywają w Bełchatowie 2:0. Warszawianie długo razili nieskutecznością. Na zwycięstwo zapracował przede wszystkim Maciej Rybus, który najpierw z "rogu" wrzucił piłkę wprost na głowę Wawrzyniaka, a trzy minuty później idealnie dograł przed bramkę do Radovicia.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Legii. Przyjezdni marnowali jednak kolejne dogodne sytuacje bramkowe.

W drugiej części gry GKS Bełchatów również miał swoje okazje i mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Przeczytaj koniecznie: Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź, wynik 2:1. "Miedziowi" zatrzymali ŁKS!

Rozstrzygnięcie nadeszło w ostatnich kilkunastu minutach. W 79.minucie Maciej Rybus idealnie wykonał rzut rożny, niemal trafiając w głowę Wawrzyniaka, który musiał skierować futbolówkę do siatki.

Trzy minuty później było po meczu. Legioniści popisali się wspaniałą zespołową akcją. Na finiszu Rybus świetnie podał Radoviciowi wzdłuż linii bramkowej, a ten drugi strzelił praktycznie do pustej już bramki.