David Beckham

i

Autor: East News David Beckham

(Pół)naga prawda

Żona pokazała prawie nagie zdjęcie 48-letniego Davida Beckhama. Nie do wiary, jak zmieniło się jego ciało

2023-05-11 22:10

David Beckham stał się na świecie synonimem sukcesu. Przez lata postrzegano go jako jednego z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej. Po zakończeniu kariery nie zamierzał jednak tylko odpoczywać. Świetnie radzi sobie w biznesie i jako 48-latek może mówić o sobie jako o człowieku sukcesu. Prywatnie od lat związany jest z Victorią Beckham. Właśnie jego żona opublikowała w sieci zdjęcie "Becksa", które wywołało spore poruszenie.

Na początku XXI wieku David Beckham był idolem dla milionów młodych adeptów piłki nożnej na świecie. Angielski pomocnik na murawie imponował wyszkoleniem technicznym, ale nie tylko. Wieloletni kapitan swojej reprezentacji i Manchesteru United słynął z nieustępliwości i zażartej walki o każdy metr boiska. Dzięki temu zdobył serca fanów, którzy do dzisiaj chętnie śledzą jego poczynania, choć od momentu zakończenia kariery minęło już trochę czasu. 48-letni dzisiaj Beckham obecnie skupia się przede wszystkim na szeregu biznesów. Furorę na całym globie robią m.in. jego perfumy. Rozgłosu dodają mu również media społecznościowe, choć czasami materiały są dość kontrowersyjne. Jedno z ostatnich zdjęć opublikowała jego żona. Victoria Beckham postanowił pokazać wybranka serca... w negliżu.

Kochanka Ronaldo nie ma WSTYDU?! Georgina Rodriguez rozebrała się i wywołała zgorszenie! ZDJĘCIA

Tak wygląda ciało Beckhama

Choć mijają lata i czas dla nikogo się nie zatrzymuje, to niektórzy znaleźli receptę na zatrzymanie negatywnego jego wpływu na ciało i zdrowie. W tym gronie najwyraźniej jest David Beckham. Zdjęcie, o którym wspomniano wcześniej, potwierdza, że po zakończeniu aktywnej kariery sportowca, "Becks" wcale nie przestał o siebie dbać. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Anglik wygląda na bardziej umięśnionego niż w czasach swojej boiskowej świetności! Fotka w bieliźnie musiała zrobić wrażenie szczególnie na damskiej części wspierających wciąż Beckhama.

Kolejna gwiazda w Barcelonie. To kolega Lewandowskiego z niemieckich boisk, znów się spotkają

Żona Beckhama pokazała jego zdjęcie w majtkach

Zdjęcie, które opublikowała w sieci Victoria Beckham, wykonano w specjalnie przygotowanej drewnianej wannie. "Świętujemy David Beckham" - napisała, oznaczając konto wieloletniego partnera była wokalistka kultowego zespołu "Space Girls". "Nie ma za co" - dodała później wyraźnie rozbawiona. Niewykluczone więc, że publikacja tego zdjęcia było elementem małżeńskich przekomarzań.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze