Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram Georgina Rodriguez

Podpadła muzułmanom

Kochanka Ronaldo nie ma WSTYDU?! Georgina Rodriguez rozebrała się i wywołała zgorszenie! ZDJĘCIA

2023-05-10 19:50

Georgina Rodriguez znów zaskoczyła odważnymi zdjęciami, rozbudzając męską wyobraźnię śledzących jej konto fanów. Na Instagramie hiszpańska kochanka Cristiano Ronaldo opublikowała fotki, na których pluska się w basenie ubrana w skąpe bikini. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Georgina jest w Arabii Saudyjskiej, bardzo konserwatywnym kraju muzułmańskim, w którym obowiązują surowe zasady. "To jest haram!" (po arabsku zakazane) - protestują oburzeni internauci.

Georgina Rodriguez znów rozgrzała swoich fanów zmysłowymi fotkami w bikini, ale tym razem nie wszyscy byli zachwyceni. Odważne zdjęcia zrobione w Riyadzie wywołały lawinę komentarzy oraz gorącą dyskusję. "Wstydź się, kobieto!", "To zakazane!" - grzmią konserwatywny muzułmanie. Cristiano Ronaldo i Georgina mieszkają w Arabii Saudyjskiej, gdzie słynny Portugalczyk gra w klubie Al-Nassr Riyad. Co prawda Hiszpanka pozowała do seksownych zdjęć w kompleksie hotelowym, w którym zachodni turyści mogą się cieszyć większą swobodą. Mimo to celebrytka podpadła wielu kibicom. "To jest haram!" (po arabsku zakazane) - protestują. Wielu fanów broni partnerki piłkarza. "Jeżeli was to gorszy, to tutaj nie zaglądajcie" - piszą.

Cristiano Ronaldo i Georgina NAGRANI w jacuzzi! Jak na SEKSTAŚMIE, wszystko widać! [WIDEO]

Georgina Rodriguez ze skromnej pracownicy sklepu z odzieżą w zastraszającym tempie przepoczwarzyła się w uwodzicielskiego wampa. Przekracza kolejne granice i mamy kolejne efekty tej transformacji. Ukochana Cristiano Ronaldo lubi eksponować swoje kobiece kształty. Tylko czy nie przesadza? Zobaczcie to odważne zdjęcie Georginy Rodriguez, które wywołały zgorszenie.

Najnowsze