Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Ważne oświadczenie PZPN

Jest komunikat PZPN w sprawie kontraktu Czesława Michniewicza. "Nie skorzystał z klauzuli"

2022-12-12 15:09

Polski Związek Piłki Nożnej wydał komunikat w sprawie przedłużenia kontraktu selekcjonera Czesława Michniewicza. Na razie końcowej decyzji nie ma! Nie skorzystano jednak z klauzuli przedłużenia umowy. - Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera - przyznano w oświadczeniu.

Czesław Michniewicz zostanie w reprezentacji Polski? Saga wciąż trwa! Ważny komunikat w tej sprawie wydał Polski Związek Piłki Nożnej. Poinformowano o tym, że w kontrakcie selekcjonera była klauzula umożliwiająca jednostronne przedłużenie umowy. PZPN nie skorzystał z tego, ale to nie oznacza, że Michniewicz nie zostanie na stanowisku selekcjonera.

Czesław Michniewicz wyjawił, co powiedziała mu żona po powrocie z Kataru. Zadała jedno pytanie, chodziło o jeden szczegół

Komunikat PZPN o przyszłości Michniewicza. Co dalej?

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że wciąż trwają jednak rozmowy w tej sprawie. - Kontrakt selekcjonera Czesława Michniewicza obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku, w związku z czym decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem zostanie podjęta w najbliższych dniach - czytamy w dużym komunikacie polskiej federacji.

Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej:

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie Prezesa PZPN Cezarego Kuleszy z selekcjonerem reprezentacji Polski Czesławem Michniewiczem.

Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. Jednocześnie PZPN informuje, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a Czesławem Michniewiczem jest tematem rozmów stron.

Kontrakt selekcjonera Czesława Michniewicza obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku, w związku z czym decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem zostanie podjęta w najbliższych dniach.

Kadra wyjechała na mundial. Pożegnał ich premier

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Najnowsze