Adam Nawałka

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Adam Nawałka

Biały dym nad PZPN? To kwestia godzin, wielki powrót Adama Nawałki bardzo blisko. Znamy szczegóły

2022-01-16 14:40

Wszystko powoli się klaruje, a telenowela związana z poszukiwaniem selekcjonera dla reprezentacji Polski dobiega końca. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że do kadry powróci Adam Nawałka Istnieje duża szansa, że jego asystentem zostanie Łukasz Piszczek (37 l.).

To był gorący weekend w PZPN, który przybliżył nas do ogłoszenia nowego selekcjonera. Adam Nawałka, który w czwartek wrócił z wakacji z Malediwów, tego samego wieczora spotkał się z Cezarym Kuleszą. I choć z przecieków wynikało, że wszystko jest dogadane, w piątek pojawił się kolejny kandydat. Jak słyszymy, rzeczywiście istnieje temat Marcela Kollera, ale Szwajcar wcale nie jest numerem 1. W weekend pojawiło się kolejne nazwisko kandydata – Andrij Szewczenko, który został właśnie zwolniony z Genoi. Ukrainiec również nie jest jednak brany po uwagę, głównie ze względu na finanse. Tak czy inaczej faworytem pozostaje Nawałka, z którym w weekend trwało przeciągania liny. Jeśli któraś ze stron nie pociągnie jej za mocno, być może nawet w poniedziałek możemy zobaczyć nad PZPN biały dym. Wydaje się, że krańcowa data to 19 stycznia, czyli spotkanie zarządu PZPN.

Niewiarygodne, jak przez lata zmienił się Robert Lewandowski! Porównali zdjęcia z BVB i Bayernu, różnica jest miażdżąca

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia

Wraz z Nawałką do reprezentacji wróci stary skład asystencki, ale wiele wskazuje na to, że z powiewem świeżości. Można usłyszeć, że bliski funkcji asystenta jest Łukasz Piszczek. Jest to wymarzony scenariusz niektórych ekspertów, w tym Jana Tomaszewskiego – młody trener terminuje u doświadczonego selekcjonera, a potem sam nim zostaje. Ale od teorii do praktyki jest daleka droga…

Tajemniczy wpis Zbigniewa Bońka wywołał lawinę! Internauci nie mają wątpliwości, chodzi o trenera reprezentacji Polski

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze