Radosław Majewski

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Radosław Majewski

Były reprezentant Polski otworzył restaurację, tak jak Lewandowski! Można zjeść tam rosół. Znamy ceny

2021-11-03 10:34

Kolejny piłkarz związany niegdyś z reprezentacją Polski zdecydował się otworzyć swoją restaurację. Radosław Majewski rozegrał kilka spotkań z orłem na piersi i otworzył własny lokal. Odecca w Pruszkowie działa już od jakiegoś czasu. Postanowiliśmy zajrzeć do menu restauracji piłkarza Wieczystej Kraków. W menu znajduje się tradycyjna polska zupa - rosół. Sprawdziliśmy ceny w restauracji Radosława Majewskiego!

Warszawiacy oszaleli na punkcie restauracji Roberta Lewandowskiego "Nine's". Można już stwierdzić, że swoich sił w branży gastronomicznej spróbował z wielkim sukcesem. Wciąż ustawiają się spore kolejki, by spróbować dań serwowanych przez współpracowników najlepszego naszego napastnika. Swoją restaurację otworzył także inny polski piłkarz, Radosław Majewski, który także występował z orłem na piersi. Obecnie gra w jednej z niższych polskich lig, w Wieczystej Kraków.

Tak się bawi Lewandowski! Setny mecz w Lidze Mistrzów i kolejny kosmiczny rekord

Radosław Majewski otworzył restaurację. Znamy menu!

Radosław Majewski otworzył lokal w Pruszkowie. W Odeccie sprzedaje najpopularniejsze polskie dania, choć nie brakuje też miejsca na nieco mniej popularne jedzenie. "Maja" serwuje u siebie chociażby zupę soczewicową, krem z trzech pomidorów czy oczywiście klasyczny rosół. Jest dostępny w dwóch wersjach - z szarpaną wołowiną, marchewką i domowymi kluseczkami oraz z wołowiną i kluskami.

Tak wygląda restauracja Roberta Lewandowskiego. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Ile trzeba zapłacić za rosół w restauracji Radosława Majewskiego? Za wersję bez szarpanej wołowiny i marchewek należy zapłacić 12 zł. Droższe wydanie rosołu kosztuje trzy złoto więcej. Co jeszcze można zjeść w Odeccie? Nie brakuje szaszłyków, łososia czy piersi z kurczaka.

Radosław Majewski - OSIĄGNIĘCIA

Radosław Majewski to dziewięciokrotny reprezentant Polski. W trakcie kariery grał w takich klubach jak Polonia Warszawa, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lechu Poznań, Nottingham Forest czy PAE Weria.

Sonda
Do której restauracji chętniej się wybierzesz?
Lewandowski skontrolował swoją restaurację "Nine's" tuż przed otwarciem
Najnowsze