Thiago Cionek

i

Autor: Cyfrasport Thiago Cionek

Dramat piłkarza

Były reprezentant Polski przeżywa osobisty dramat. Odeszła bliska mu osoba

2023-01-29 12:42

Bardzo przykre wieści przekazał były reprezentant Polski, Thiago Cionek. Środkowy obrońca grający we włoskiej Regginie poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że zmarł jego ukochany tata, Mario Cionek.

Thiago Cionek swego czasu był bardzo ważnym zawodnikiem reprezentacji Polski, w której zadebiutował w wieku dopiero 28 lat. Od 2014 do 2019 roku rozegrał 21 meczów w barwach Biało-Czerwonych, z którymi pojechał na mistrzostwa Europy 2016 oraz mistrzostwa świata 2018. Urodzony w Brazylii zawodnik był bardzo mocno związany z Polską i to właśnie Mario Cionek, jego tata, namawiał go do reprezentowania Biało-Czerwonych barw. Niestety, piłkarz właśnie poinformował, że jego ukochany tata odszedł.

Nie żyje tata Thiago Cionka

O śmierci swojego ojca Thiago Cionek poinformował za pomocą mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie udostępnił biało-czarne zdjęcie rodziców z przejmującym podpisem. – Z ogromnym żalem informuję o odejściu mojego ukochanego ojca Mario Cionka. Każdy, kto chce złożyć kondolencje, jest mile widziany. Mario Cionek 26/06/1957- 28/01/2023 – czytamy.

Thiago Cionek w swojej karierze występował m.in. w Brazylii, Portugalii, Polsce (4 lata w Jagiellonii Białystok), ale większą jej część spędził we Włoszech, gdzie w SPAL grał nawet w Serie A. Obecnie już 36-letni zawodnik występuje w Regginie na poziomie Serie B.

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze