Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Padły mocne słowa!

Były reprezentant Polski uderzył w Lewandowskiego. Nie szczypał się w język,wszystko przez mistrzostwa świata

2023-01-27 19:46

Nie milkną echa afery z Robertem Lewandowskim. Według doniesień medialnych, kapitan polskiej kadry miał opuścić trening drużyny narodowej przed meczem z Francją, dając swój sprzeciw metodom szkoleniowym Czesława Michniewicza. Zachowanie piłkarza Barcelony bardzo nie spodobało się polskiej opinii publicznej, a swoją szpilkę w kierunku Lewego skierował były gracz kadry, Radosław Matusiak. Padły ostre słowa.

Robert Lewandowski, miał zdaniem mediów, opuścić trening reprezentacji Polski przed meczem z Francją na mistrzostwach świata. Zachowanie kapitana polskiej kadry nie spodobało się polskiemu otoczeniu piłkarskiemu, a ostrych słów w kierunku napastnika kadry użył były kadrowicz, Radosław Matusiak. 

Robert Lewandowski opuścił trening przed meczem z Francją. W mediach zawrzało

Reakcje na opuszczenie przez Lewandowskiego treningu kadry przed meczem z Francją nie były pozytywne. W mocnych słowach w piłkarza uderzył jego były menadżer, Cezary Kucharski.

- Ludzie mogą być rzeczywiście w szoku, że kapitan ich reprezentacji tak nieodpowiedzialnie się zachował, ale ja nie jestem w szoku. Powiedziałbym nawet, że to norma - napisał na Twitterze Cezary Kucharski.

Swoje zdanie na temat zachowania Lewandowskiego przedstawił także bohater eliminacji EURO 2008, były gracz GKS Bełchatów i reprezentacji Polski, Radosław Matusiak, który wprost nazwał Lewandowskiego "irytującym".

- Robert robi się irytujący - stwierdził były napastnik cytowany przez "sport.pl".

Sonda
Czy wyobrażasz sobie reprezentację Polski bez Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze