Edoardo Reja

i

Autor: Cyfrasport Edoardo Reja (z lewej), Paulo Sousa

Edoardo Reja tak widzi mecz z Polską

Były selekcjoner kadry Albanii. "Polacy będą chcieli szybko się odegrać"

2023-03-27 14:31

Reprezentacja Polski ma za sobą falstart w eliminacjach mistrzostw Europy. Polska kadra zagrała koszmarnie w Pradze, gdzie przegrała 1:3 z Czechami. Teraz nasz zespół ma szansę, żeby się zrehabilitować za plamę z pierwszego spotkania. Czy Polacy wygrają z Albanią w Warszawie? Tak o tym spotkaniu mówi Edoardo Reja, były selekcjoner reprezentacji z Bałkanów.

Czas jest luksusem, którego może zabraknąć

- Jestem ciekawy, jak ten mecz będzie wyglądał i jak się ułoży - powiedział Włoch w rozmowie z naszym portalem. - Obie drużyny mają nowych szkoleniowców, którzy będą z czasem wdrażać swoją wizję i pomysł. Wiem, że Polacy zawiedli z Czechami, ale przecież przed tą drużyną jeszcze wiele meczów. Potrzeba czasu, aby wszystko zaskoczyło, chociaż w obecnej sytuacji, zarówno dla selekcjonera Polski jak i Albanii czas jest luksusem, którego może zabraknąć - analizował.

Jest kilku zawodników grających na wysokim poziomie

Włoski szkoleniowiec wychwalał atuty albańskich piłkarzy. - Trzon drużyny stanowią zawodnicy grający na co dzień we Włoszech - stwierdził. - Oni mają sporo jakości i są w stanie postawić się najlepszym. W tym sezonie bardzo dobrze w drugiej lidze hiszpańskiej prezentuje się napastnik Myrto Uzuni. 20 bramek w 29 meczach musi robić wrażenie. Dobrze wygląda defensywa, której liderem jest Marash Kumbulla z Romy, duży wsparciem jest grający na prawej stronie Hysaj z Lazio. Jest zatem kilku zawodników grających na wysokim poziomie - powtórzył Edoardo Reja na naszych łamach.

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
Robert Lewandowski przeprasza za aferę premiową
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze