Rafał Wolski, Polska U21

Autor: Eastnews Rafał Wolski, Polska U21

Co zrobił Rafał Wolski? Kosmiczna końcówka w Belgii [WIDEO]

2015-03-16 11:23

Kojarzycie słynny mecz Legii z Widzewem z 1997 roku? Pewnie, że tak! W niedzielę efektownie do tego dreszczowca tego dreszczowca, nawiązał polski pomocnik KV Mechelen, Rafał Wolski. Jeszcze na dwie minuty przed końcem jego drużyna przegrywała 0:2...

W 1997 broku Legia zmierzała po mistrzostwo, prowadziła przy Łazienkowskiej z Widzewem 2:0. By w kilka minut przegrać 2:3 i oddać tytuł ekipie Smudy.

W niedzielę KV Mechelen grało w Brugii z Cercle. W 88. minucie przegrywało 0:2. Wolski, który do Belgii trafił z Fiorentiny, na boisko wszedł po godzinie gry.

Rafał Wolski wypożyczony z Fiorentiny do KV Mechelen!

I gdy kibice już szykowali się do wyjścia, Zaczęło się trzęsienie ziemi. W 89. minucie Wolski zdobył kontraktowego gola. Chwilę potem  z karnego wyrównał Dalibor Veselinović. W ostatniej minucie Wolski dał wygraną gościom.

Sezon zasadniczy w Belgii się skończył. KV Mechelen zagra w fazie play-off o Ligę Europy, Cercle o utrzymanie w Jupiler League.