Dariusz Szpakowski, Jan Tomaszewski

i

Autor: Artur Hojny/ SE Dariusz Szpakowski, Jan Tomaszewski

wrócił do tego

Dariusz Szpakowski usłyszał nazwisko Jana Tomaszewskiego i... Legendarny komentator miał do powiedzenia tylko jedno

2023-09-26 20:48

Przez lata swojej kariery, Dariusz Szpakowski zasłużył na miano prawdziwej legendy polskiego komentarza sportowego. Doświadczony dziennikarz sportowy, który w swoim życiu skomentował masę meczów gościł w "Kanale Sportowym", gdzie miał okazję nieco szerzej poopowiadać o swojej pracy i przeszłości. Jeden z widzów postanowił zapytać go o postać Jana Tomaszewskiego i Dariusz Szpakowski postanowił krótko odpowiedzieć.

Przez dziesięciolecia kibice reprezentacji Polski oraz piłki nożnej mieli okazję oglądać mecze futbolu z komentarzem Dariusza Szpakowskiego. Legendarny komentator oraz dziennikarz sportowy zgromadził więc masę widzów oglądający "Hejt Park" z jego udziałem na antenie "Kanału Sportowego". Nie zabrakło oczywiście pytań o to, co dzieje się obecnie w realiach polskiej piłki, a już pierwszy dzwoniący postanowił zapytać Dariusza Szpakowskiego o postać Jana Tomaszewskiego. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie.

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?

Dariusz Szpakowski wprost o Janie Tomaszewskim! Jeden z widzów zapytał o legendarnego bramkarza reprezentacji Polski

Jan Tomaszewski niejednokrotnie znajdował się w ostatnim czasie na ustach wielu kibiców, kiedy otwarcie krytykował to, co dzieje się w reprezentacji Polski oraz w świecie polskiej piłki, jednak mimo tego, Dariusz Szpakowski nie miał zamiaru uderzać w legendarnego bramkarza biało-czerwonych.

Dariusz Szpakowski usłyszał nazwisko Jana Tomaszewskiego i... Legendarny komentator miał do powiedzenia tylko jedno

Mówi Pan o Janku Tomaszewskim… Ja mam wielki szacunek. Czy zgodzi się Pan ze mną, że żeby dzisiaj zaistnieć, to trzeba być kontrowersyjnym? - wypalił w odpowiedzi na pytanie widza Dariusz Szpakowski przyznając, że Jan Tomaszewski wciąż jest jedną z postaci, które ten szanuje. 

Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim!
Najnowsze