Krzysztof Piątek

Autor: CyfraSport Krzysztof Piątek

Koncert reprezentacji Polski! Nokautujemy Izrael 4:0 [ZOBACZ GOLE]

2019-06-10 22:46

To był mecz na szczycie grupy G. Do tej pory Polacy zdobyli dziewięć punktów, a Izraelczycy siedem! Po przeciętnej grze przeciwko Macedonii Północnej, obawiano się jednego z najsilniejszych rywali. Niepotrzebnie! Podopieczni Jerzego Brzęczka znokautowali rywali i wygrali 4:0!

Polska - Izrael 4:0 (1:0)
35' Piątek, 56' Lewandowski, 59' Grosicki, 84' Kądzior

Żółte kartki: Krychowiak - Zahavi, Natcho

Polska: Fabiański – Bereszyński, Glik, Bednarek, Kędziora – Grosicki (77' Kądzior), Klich (75' Góralski), Krychowiak, Zieliński – Piątek (73' Milik), Lewandowski

Izrael: Harush – Dasa, Taha, Yeini, Bitton, Ben Harush – Peretz, Natcho, Kayal (56' Cohen) – Solomon (72' Saba), Zahavi

Po piątkowym meczu Polski z Macedonią Północną, kibice mieli wielki niedosyt. Co prawda, Biało-czerwoni zdobyli trzy punkty, ale zagrali bardzo przeciętnie, a wymęczone 1:0 nie zaspokoiło kibiców. Tym mocniej w naszym kraju obawiano się rywalizacji z Izraelem, który w poprzednich meczach prezentował się naprawdę dobrze.

Początek meczu pokazał jednak, że nie będzie tak źle. Biało-czerwoni w kilkanaście minut pokazali więcej niż przez 90 minut w Skopje. Co najważniejsze, to podopieczni Jerzego Brzęczka rozpoczęli strzelanie na PGE Narodowym, a bramkę zdobył Krzysztof Piątek. Kadra dominowała i kwestią czasu były kolejne bramki.

Na te trzeba było poczekać do drugiej odsłony. Kibice nie zdążyli ochłonąć po bramce Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego, a już do siatki trafił Kamil Grosicki. Ostatnie trafienie na 4:0 zdobył Damian Kądzior, który chwilę wcześniej wszedł na boisko. Dzięki temu, jako jedyni w grupie G mamy komplet punktów i jesteśmy o krok od awansu na mistrzostwa Europy!

ZOBACZ GOLE Z MECZU POLSKA - IZRAEL:

Krzysztof Piątek na 1:0! Cudowna akcja Polaków dała im prowadzenie!

Gol Roberta Lewandowskiego na 2:0! Kapitan reprezentacji wykorzystał "jedenastkę"

Kamil Grosicki podwyższa na 3:0! Świetnie uderzenie i jeszcze lepsza asysta

Debiutancki gol Damiana Kądziora w reprezentacji Polski ustalił wynik na 4:0

Polska - Izrael

To już tyle emocji w dzisiejszym meczu! Dziękujemy za obecność i życzymy spokojnej nocy!

90+4' 4:0

KOOOOONIEC!

Za nami świetne spotkanie! Reprezentacja Polski pewnie pokonuje Izrael czterema bramkami. Tylko w tym spotkaniu zdobywamy tyle goli, co w poprzednich trzech spotkaniach! Wyglądaliśmy dużo lepiej niż przeciwko Macedonii Północnej - to cieszy!

90+1'

Kibice odśpiewują "Mazurek Dąbrowskiego"!

90'

88'

Atakują rozpaczliwie goście, ale nie mają żadnych szans na przebicie się przez naszą obronę. Zahavi na wiwat w trybuny.

84' 4:0

GOOOOOOL!

Ale błąd obrońców Izraela. Piłka pod nogami Milika, który podaje do Kądziora. Pomocnik Dinama Zagrzeb bez problemu pokonał bramkarza gości. 4:0!

83'

Bardzo brzydko uderza w twarz Ben Harush Kędziorę. Niestety, sędzia nie zauważył tej sytuacji i nie ukarał rywala żółtą kartką.

82'

Góralski odzyskuje piłkę w wysokim pressingu. Lewandowski decyduje się na uderzenie zamiast podać do wychodzącego na pozycję Kądziora. Fatalny strzał...

81'

Kibice czują niedosyt! Oni chcą więcej bramek: "Jeszcze jeden" niesie się po trybunach.

80'

Izrael nie jest w stanie stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji do zdobycia gola. W drugiej połowie najgroźniejszy był strzał sprzed pola karnego, który minął bramkę!

75'

Grosicki pada w polu karnym Izraela, ale arbiter uważał, że pchnięcie w plecy było niewystarczające.

Druga zmiana w reprezentacji Polski: schodzi Klich, wchodzi Góralski.

73'

To koniec koncertu Krzysztofa Piątka. Zmienia go Arkadiusz Milik.

72'

Zmiana w reprezentacji Izraela: wchodzi Seba, schodzi Solomon.

70'

Dasa znalazł się w polu karnym, ale fatalnie dośrodkował - piłka minęła wszystkich!

69'

65'

Polacy grają fenomenalnie i szukają kolejnych bramek!

Jak wyglądało świetne trafienie Kamila Grosickiego? KLIKNIJ TUTAJ i zobacz fenomenalną asystę Piotra Zielińskieg i pewne wykończenie Grosika.

TUTAJ można zobaczyć, jak rzut karny na gola zamienił Robert Lewandowski!

61'

Nie odpuszczamy! Idziemy po więcej! Taką reprezentację Polski chce się oglądać!

59' 3:0

GOOOOOOOOOOL!

IZRAEL NIE MA NIC DO POWIEDZENIA W TYM MECZU! 3:0! Kamil Grosicki świetnie uderzył z woleja i po błędzie Harusha piłka wpada do bramki.

56' 2:0

GOOOOOL!

2:0! ROBERT LEWANDOWSKI! Pewnie wykonana jedenastka!

55'

Izraelczyk odbił piłkę brzuchem przy wślizgu, a ta trafia w rękę. Do jedenastki podchodzi Lewandowski.

54'

RZUT KARNY DLA REPREZENTACJI POLSKI!

53'

Spokojnie rozpoczęła się ta druga połowa. Na moment oddaliśmy piłkę rywalom, teraz spokojnie ją sobie rozgrywamy.

48'

Kolejna świetna akcja reprezentacji Polski. Niestety, kończy się fatalnym kiksem Kamila Grosickiego przy próbie dośrodkowania.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

Piłkarze wracają na boisko. Jako pierwsi, zawodnicy z Izraela. Po chwili na murawie pojawili się także Polacy!

Przerwa to idealny czas nie tylko na chwilkę odsapnięcia od meczu, ale i przypomnienie sobie świetnej bramki Krzysztofa Piątka! TUTAJ zobaczysz bramkę polskiego "El Pistolero"!

45+2' 1:0

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Lewandowski huknął, ale nad poprzeczką. Tuż po strzale arbiter decyduje się zagwizdać po raz ostatni w pierwszej odsłonie meczu. Jest bardzo dobrze!

45+2'

Lewandowski rusza z kontrą. Piłkarze Izraela nie mogą go dogonić - na faul decyduje się Natcho i mamy kolejną okazję na bramkę! Rzut wolny tuż przed polem karnym!

45+2'

ZOBACZ TUTAJ, jak pierwszego gola dla Polski w tym meczu zdobył Krzysztof Piątek!

44'

Zahavi przewrotką, z powietrza uderzał z szesnastki. Fabiański pewnie broni.

40'

Przewrotką kopnięty Piątek przez Zahaviego! Żółta kartka dla napastnika Izraela. Od razu do obrony napastnika Milanu ruszył Lewandowski, ale sytuacja opanowana przez sędziego.

38'

35'

GOOOOOOOOOL!

GOL! GOL! GOL! KRZYSZTOF PIĄTEK! Wydawało się, że Tomasz Kędziora zepsuł tę akcję, ale wchodząc w paradę Piątkowi zaliczył asystę. Fenomenalny gol! Huknął pod poprzeczkę!

32'

Upadł Grzegorz Krychowiak i trzyma się za kolano. W pierwszej chwili wyglądało to groźnie, ale wygląda na to, że będzie mógł grać dalej.

29'

Piątek na jedenastym metrze jest niepilnowany i uderza głową w stronę bramki. Baaardzo niecelnie...

26'

Żółta kartka dla Grzegorza Krychowiaka.

25'

Zagotowało się pod bramką Łukasza Fabiańskiego! Eran Zahavi w ostatniej chwili zablokowany przez Jana Bednarka na jedenastym metrze. Strata Lewandowskiego kończy się kolejną okazją dla Izraela. Zahavi zakręcił polskim obrońcą, ale w ostatniej chwili wyłuskano mu piłkę.

23'

Nacieramy na bramkę Izraela. Grosicki dośrodkowuje i z dużymi problemami wybija piłkę Harush!

20'

Ruszamy z kolejną kontrą! Trzech na trzech! Grosicki zagrywa do Lewandowskiego, ale ten się poślizgnął i nie zdołał oddać strzału!

18'

Świetnie Piątek próbował zgrać piłkę głową do Roberta Lewandowskiego! Niewiele zabrakło napastnikowi Bayernu, a miałby okazję na gola!

15'

12'

Krychowiak z pierwszej piłki uderzał z około 25 metrów sprzed pola karnego. Za wysoko i za mocno!

10'

Grosicki popracował na skrzydle, ale próba podania w szesnastkę została zablokowana przez Dasę. Utrzymujemy się przy piłce.

7'

Lewandowski pada w polu karnym Izraela, ale arbiter nie daje nam rzutu karnego. Wrzutka z rzutu rożnego kończy się główką Bednarka - piłka mija bramkę.

4'

Pierwsza okazja dla Izraela. Zahavi wypuszcza na skrzydle Solomona, ale ten dośrodkowuje niecelnie.

2'

Zieliński już na samym początku próbował ofensywnej akcji - minął dwóch rywali, ale niecelnie podał do będącego w środku pola Klicha.

1'

ZACZYNAMY MECZ!

Czas na hymny narodowe!

Piłkarze są już gotowi do wyjścia na boisko! Atmosfera na trybunach jest już niesamowita, a za moment będzie jeszcze goręcej!

Polacy najbardziej muszą uważać na lidera klasyfikacji króla strzelców. Z siedmioma bramkami w tabeli przewodzi Eran Zahavi, który jest w niesamowitej formie. W chińskiej ekstraklasie zdobył w tym sezonie jedenaście bramek w dwunastu meczach!

Polacy zagrali z Izraelem jedenastokrotnie. Tylko dwa spotkania zostały wygrane przez naszych dzisiejszych rywali. Biało-czerwoni schodzili z boiska z trzema punktami pięciokrotnie. Pozostałe cztery mecze kończyły się remisem.

Polacy zagrają dziś w jubileuszowych koszulkach z okazji setnej rocznicy założenia PZPN.

Faworytem spotkania zdaniem ekspertów jest reprezentacja Polski, ale piątkowe spotkanie z Macedonią Północną nie napawa optymizmem. Izrael zajmuje drugie miejsce w grupie z siedmioma punktami.

Trwa rozgrzewka przed meczem!

- Pomimo słabszej gry, słabszych fragmentów mamy dziewięć punktów. Myślę, że powinniśmy to szanować, a mam wrażenie, że nie wszyscy to doceniają - powiedział Jerzy Brzęczek w przedmeczowej rozmowie dla TVP Sport.

Polska: Fabiański – Bereszyński, Glik, Bednarek, Kędziora – Grosicki, Klich, Krychowiak, Zieliński – Piątek, Lewandowski

Izrael: Harush – Dasa, Taha, Yeini, Bitton, Ben Harush – Peretz, Natcho, Kayal – Solomon, Zahavi

Witamy w relacji na żywo z meczu Polska - Izrael. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Bądźcie z nami!