El. MŚ 2018: Polska - Rumunia. Te piękności zagrzeją piłkarzy do walki! [ZDJĘCIA]

2017-06-08 20:28

Mecz Polska - Rumunia zbliża się wielkimi krokami! Już w sobotę reprezentacja Adama Nawałki stanie do walki z drużyną Rumunii w ramach kolejnego spotkania eliminacji do mistrzostw świata 2018 w Rosji. Jak doskonale wiemy, wielkiej piłce towarzyszą wielkie pieniądze i... przepiękne kobiety. Zobacz galerię piękności, które na co dzień rozgrzewają reprezentantów Polski i Rumunii!

Niech ten dzień stanie się jeszcze piękniejszy! Mecz Polska - Rumunia przed nami, jednak już dziś postanowiliśmy powalczyć z Rumunami w pojedynku na... pozaboiskowe piękno. Jak wszyscy dobrze wiemy partnerki piłkarzy to najlepsze partie na świecie, a nasi reprezentanci nie mają się czego wstydzić - Anna Lewandowska, Celia Jaunat czy Marina Łuczenko-Szczęsna to chodzące ideały.

Jak seksowne są partnerki reprezentantów Rumunii? Nicolae Stanciu, Vlad Chiriches, Ciprian Tatarusanu i Florin Andone to również wielcy szczęsciarze. Zobacz seksowne, zjawiskowe i motywujące wybranki naszym sobotnich rywali!

Mecz Polska - Rumunia odbędzie się w sobotę 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podopieczni Adama Nawałki wygrali już z Rumunami w listopadzie 2016 roku i wciąż utrzymują się na pozycji lidera grupy "E".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze