Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Emocjonalna huśtawka Kamila Grosickiego. Tego się nie spodziewał, podzielił się uczuciami z kibicami

2023-05-30 19:58

Fernando Santos ogłosił listę zawodników powołanych na czerwcowe mecze reprezentacji: towarzyską potyczkę z Niemcami w Warszawie (16 czerwca) oraz eliminacyjne spotkanie z Mołdawią w Kiszyniowie (20 czerwca). W gronie nominowanych przez Portugalczyka piłkarzy nie ma paru kadrowych „weteranów”: Kamila Glika, Grzegorza Krychowiaka oraz Kamila Grosickiego.

Ten ostatni zareagował na decyzję Santosa emocjonalnym wpisem w mediach społecznościowych „Jednego dnia szczęśliwy- następnego dnia zawiedziony” – napisał zawodnik Pogoni Szczecin, opatrując swe słowa stosownymi emotkami wyrażającymi jego skrajne uczucia, jakich doświadczył w odstępie kilkunastu godzin.

W poniedziałkowy wieczór na gali Ekstraklasy SA Grosicki (który błyszczał na salonach w towarzystwie swej małżonki) odebrał nagrodę dla „Piłkarza sezonu”, będącą efektem głosowania zawodników grających w polskiej lidze. Na sali obecny był także Fernando Santos. Odbierając nagrodę, pomocnik Biało-Czerwonych powiedział, że wciąż gotowy jest na reprezentacyjne wyzwania i ma nadzieję, że jeszcze wystąpi w koszulce z orzełkiem na piersi. Do tej pory uzbierał tych występów 88.

We wtorek Grosickiego zabrakło jednak na liście zawodników, których Fernando Santos powołał na wspomniane czerwcowe mecze. Stąd właśnie pełen emocji wpis „Grosika”…

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien zostać powołany na czerwcowe spotkania reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze