Fatalne doniesienia dla reprezentacji. To byłby wielki cios podczas baraży, czarny scenariusz zaczyna się realizować

2022-01-19 7:19
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Ostatnie dni marca będą niebywale emocjonujące dla kibiców reprezentacji Polski. Wówczas nasza kadra przystąpi do rywalizacji z Rosją o przedłużenie marzeń o mundialu, a jeśli uda się wygrać w Moskwie, o bilety to Kataru biało-czerwoni powalczą na własnym terenie. Wiele wskazuje jednak na to, że finał baraży nie odbędzie się na PGE Narodowym, co byłoby sporym ciosem dla kadry.

Polacy w eliminacjach do mistrzostw świata zajęli drugie miejsce w grupie i zafiniszowali za Anglią. Był to cel minimum dla naszej kadry, bo niemal pewnym było, ze prześcignięcie Synów Albionu będzie graniczyło z cudem. Jedynym dużym minusem jest to, że Polacy nie utrzymali rozstawienia w losowaniu do baraży, co miało sporty wpływ na potencjalnych rywali.

Jan Tomaszewski uratował z opresji Nawałkę! Wymachiwał ręką niczym szablą, niewiarygodna historia

PGE Narodowy nie dla kadry? Fatalny scenariusz zaczyna się realizować

W dodatku utrata rozstawienia powodowała, że biało-czerwoni nie zagrają pierwszego meczu u siebie. Po losowaniu okazało się, że w pierwszym meczu barażowym zagramy z Rosją na Łużnikach, a przy ewentualnym zwycięstwie, los dał nam szansę gry przed własną publicznością. Jeśli uda się pokonać Rosję, zmierzymy się ze Szwecją albo z Czechami.

Nagły zwrot akcji w sprawie trenera reprezentacji Polski?! Szokujące doniesienia o Adamie Nawałce, ciężko w to uwierzyć

Naturalnym wyborem stadionu, na którym miałby się odbyć taki mecz, jest PGE Narodowy. Jak jednak wynika z informacji, do których dotarł portal SportoweFakty WP, opcja ze Stadionem Narodowym zaczęła się mocno oddalać. Ma to związek z kolejną falą koronawirusa, która dość szybko rozpędza się w kraju nad Wisłą.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?

PGE Narodowy nie dla kadry? Fatalne informacje

A trzeba pamiętać, że na PGE Narodowym funkcjonuje szpital tymczasowy poświęcony pacjentom chorym na COVID. Przy wielotysięcznych zakażeniach nie będzie możliwości zamknięcia szpitala, a co a tym idzie, obiekt nie będzie możliwy do "użytku piłkarskiego". Byłby to na pewno sporty cios dla kadry, bo na PGE Narodowym drużyna narodowa przegrywa rzadko.

Jeśli nie Warszawa to gdzie? Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest Chorzów i Stadion Śląski, a więc wcześniejszy "dom" kadry. Wiele wskazuje na to, że właśnie na ten obiekt padnie wybór. Jeśli Polsce nie uda się pokonać Rosji, wówczas na Stadionie Śląskim rozegrany zostanie mecz towarzyski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze