Nagły zwrot akcji w sprawie trenera reprezentacji Polski?! Szokujące doniesienia o Adamie Nawałce, ciężko w to uwierzyć

2022-01-18 21:38
Adam Nawałka
Autor: Cyfra Sport Adam Nawałka

W ostatnich dniach kolejni dziennikarze byli niemalże przekonani, że Cezary Kulesza postawi na Adama Nawałkę i to właśnie były selekcjoner reprezentacji Polski ponownie obejmie Biało-czerwonych. Nazwisko następcy Paulo Sousy mieliśmy z kolei oficjalnie usłyszeć 19 stycznia. No właśnie - mieliśmy, bowiem pojawiają się szokujące doniesienia, według których Cezary Kulesza w dalszym ciągu ma nie być przekonany do Adama Nawałki.

Od czasu, kiedy Paulo Sousa zdecydował się porzucić reprezentację Polski na rzecz brazylijskiego Flamengo tuż po Świętach Bożego Narodzenia, kadra Biało-czerwonych nie tylko pozostaje bez trenera, ale również każdego dnia bombardowana jest kolejnymi doniesieniami o kandydatach na selekcjonera oraz zwrotach akcji. W ostatnich dniach wydawać się mogło, że sytuacja się uspokoiła, bowiem kolejni dziennikarze donosili, że Cezary Kulesza miał wybrać Adama Nawałkę na następcę Paulo Sousy, a ten miał już nawet zacząć działać. Na ostatniej prostej pojawiły się jednak sensacyjne doniesienia, które mogą zmartwić wielu fanów polskiej kadry. 

Paulo Sousa nie zapomniał o Robercie Lewandowskim! Wyciekły ważne informacje, Portugalczyk nie mógł wybrać inaczej

Cezary Kulesza wciąż niezdecydowany na Adama Nawałkę?! Sensacyjne doniesienia

Zdaniem "Onetu", w najbliższą środę 19 stycznia możemy nie poznać nazwiska nowego selekcjonera Biało-czerwonych pomimo tego, że to właśnie wtedy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej miał ogłosić, kto zostanie następcą Sousy. Według doniesień, Adam Nawałka nie wybiera się do Warszawy, gdzie dojdzie w środę do spotkania zarządu PZPN i czeka w domu na rozwój wydarzeń - te mają być z kolei takie, że Cezary Kulesza wciąż ma nie być do końca przekonany, że Adam Nawałka to na pewno najlepszy wybór. 

Jan Tomaszewski uratował z opresji Nawałkę! Wymachiwał ręką niczym szablą, niewiarygodna historia

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Adam Nawałka, klikając w galerię zdjęć

Adam Nawałka jedną nogą w reprezentacji Polski. Mateusz Borek przywitał trenera 

Inne zdanie na ten temat niż dziennikarze "Onetu" ma Mateusz Borek. Komentator "TVP Sport" oraz jeden z współwłaścicieli "Kanału Sportowego" opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Adamem Nawałką, niejako witając go z powrotem na ławce trenerskiej Biało-czerwonych. - Najlepszy z możliwych wyborów. Zadanie jest piekielnie trudne. Ale nie takie rzeczy ogarnialiśmy z selekcjonerem Adamem. Autobus znów nie będzie cofał, wywiadów za wiele nie będzie, jeśli kawka na PGE Narodowym to tylko z ciastkiem, a jeśli awansujemy na mundial, to zapewne do Kataru polecą też rowery. Ale najważniejsza będzie jego charyzma, czucie szatni, dbanie o każdy detal taktyczny, wybór właściwej jedenastki i komunikacja z zespołem - napisał na Instagramie Mateusz Borek będąc niemalże pewnym, że to właśnie Adam Nawałka będzie następcą Paulo Sousy.

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze