Najlepsze memy

Fernando Santos MEMY. Wtopa Kuleszy. Filipe Santos poprowadzi reprezentację Polski

2023-01-24 14:02

Memy o Fernando Santosie. Fernando Santos nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Zobacz najlepsze memy o ogłoszeniu trenera. Internauci świetnie bawili się podczas wtorkowej konferencji prasowej na PGE Narodowym. Wtopę zaliczył Cezary Kulesza, który nazwał selekcjonera Filipe Santosem. Po chwili sam Fernando Santos wybuchnął śmiechem po pytaniu o grę Polaków na mundialu. Zobacz galerię memów.

Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Informacja została oficjalnie potwierdzona podczas wtorkowej konferencji prasowej na stadionie PGE Narodowym. To bardzo ciekawy wybór doświadczonego trenera, który może odmienić wizerunek naszej kadry. - To dla nas zaszczyt, bo mówimy o wielkim kraju. Polska jest wielkim krajem o niezwykle bogatej historii i kulturze. Reprezentacja Polski ma wielką historię, doskonale pamiętam wspaniałe polskie drużyny, ale też bezpośrednie mecze z Polską, mecze trudne - powiedział Fernando Santos.

Fernando Santos szczerze o Polsce. Padły wielkie słowa, można się dogłębnie wzruszyć

Jak internauci zareagowali na zakontraktowanie nowego selekcjonera? Zobacz najlepsze memy po ogłoszeniu zatrudnienia Fernando Santosa.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze