Piękne słowa selekcjonera!

Fernando Santos szczerze o Polsce. Padły wielkie słowa, można się dogłębnie wzruszyć

2023-01-24 13:31

Fernando Santos został dziś oficjalnie zaprezentowany jako trener reprezentacji Polski. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej, były szkoleniowiec reprezentacji Portugalii i Grecji przywitał się z dziennikarzami i użył pięknych słów, opisując Polskę. Można się dogłębnie wzruszyć.

Fernardo Santos przywitał się dziś z mediami w nowej dla siebie roli. Utytułowany Portugalczyk został wybrany przez PZPN na rolę następcy dla Czesława Michniewicza i dnia 24 stycznia 2023 roku został zaprezentowany oficjalnie na konferencji prasowej. W trakcie przywitania, Santos użył wielkich i pięknych słów o Polsce, które z miejsca mogą mu dać wielką sympatię ze strony fanów.

Fernando Santos szczerze o Polsce. Padły wielkie słowa

Jak powiedział Santos, bardzo ceni on sobie Polskę, jej kulturę i historię. Jak sam mówi, polska kadra budzi w nim wyjątkowo pozytywne emocje. Sam już nawet uważa się za Polaka i planuje zrobić wszystko, aby kibice byli z niego zadowoleni.

- To dla nas zaszczyt, bo mówimy o wielkim kraju. Polska jest wielkim krajem o niezwykle bogatej historii i kulturze.  Reprezentacja Polski ma wielką historię, doskonale pamiętam wspaniałe polskie drużyny, ale też bezpośrednie mecze z Polską, mecze trudne. Polska to reprezentacja mająca bardzo dobrych piłkarzy, należąca do światowej czołówki. (...)  Od dzisiaj jestem Polakiem, jestem jednym z was. (...) Będziemy robić wszystko, aby zapewnić Polakom dużo radości. - powiedział Fernando Santos w rozmowie z dziennikarzami.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze