Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

Są powołania

Fernando Santos ogłosił pierwsze powołania. Nie ma Krychowiaka! Wielkie niespodzianki

2023-03-17 12:02

Przed nami pierwsze mecze eliminacji mistrzostw Europy 2024. Biało-czerwoni pod wodzą nowego selekcjonera Fernando Santosa zagrają z Czechami i Albanią. 17 marca zaplanowano konferencję prasową, podczas której Fernando Santos ogłosi powołania na jego debiut. Zobacz, jakie niespodzianki przygotował nowy trener reprezentacji narodowej.

Fernando Santos szykuje się do pierwszego zgrupowania w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Doświadczony portugalski szkoleniowiec nie będzie miał łatwego zadania. Przejęcie kadry po mistrzostwach świata nie należy do prostych misji. Oczekiwania na eliminacje Euro 2024 są naprawdę duże. Selekcjoner nie będzie miał żadnego testu przed meczami o stawkę!

Powołania Fernando Santosa. Kadra Polski na mecze z Czechami i Albanią

El. Euro 2024: Kiedy mecze Polska - Czechy i Polska - Albania?

Reprezentacja Polski zagra dwa mecze w marcu - oba w ramach eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zmierzą się z Czechami na wyjeździe w Pradze w piątek, 24 marca. Kolejne spotkanie z Albanią zagramy na Stadionie Narodowym trzy dni później.

Powstała wielka statua Roberta Lewandowskiego i... Ojeju! Co oni mu zrobili z twarzą?

Podopieczni Fernando Santosa zmierzą się z czterema rywalami w ramach eliminacji Euro. Portugalski szkoleniowiec będzie mierzył się oprócz Czechów i Albańczyków, także z reprezentacją Wysp Owczych i Mołdawii.

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Listen on Spreaker.
Najnowsze