Gorzej niż Ronaldo

Powstała wielka statua Roberta Lewandowskiego i... Ojeju! Co oni mu zrobili z twarzą?

2023-03-17 10:33

Robert Lewandowski jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Spokojnie można go porównać do Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego w ich krajach. Nic dziwnego, że i Polak doczekał się swojej własnej figury. Lewandowski z wosku stanął w krakowskiej galerii figur woskowych... Kibice mogą się mocno zdziwić! Co stało się z twarzą Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski doczekał się swojej wielkiej statuetki. Jego figura woskowa stanęła w Polonia Wax Museum w Krakowie. Kibice mogą się nieco zdziwić, bo Lewandowski nie jest do siebie za bardzo podobny. Twarz Polaka przypomina kogoś zupełnie innego i raczej trudno dopatrywać się w tej twarzy wizerunku polskiego piłkarza. Kapitan kadry nie został zbyt dobrze odwzorowany. Niektórzy dopatrują się tam... Marka Mostowiaka z "M jak Miłość".

Zobacz, jak wygląda figura woskowa Roberta Lewandowskiego w galerii poniżej.

Cristiano Ronaldo jak Robert Lewandowski. O jego pomniku było głośno

Nie tylko Robert Lewandowski doczekał się swojego odzwierciedlenia w formie pomnika. Jako jeden z pierwszych dostał to Cristiano Ronaldo. Twarz Portugalczyka była jednak kuriozalna i na miejscu gwiazdora wielu by się zdenerwowało. Ronaldo od dawna jest niezwykle skupiony na wyglądzie.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze