Jakub Moder

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Co za wiadomość!

Jakub Moder znów na boisku! Kadrowicz powoli zapomina o koszmarze ostatnich miesięcy

2022-12-20 14:58

Wydaje się, że pomocnik reprezentacji Polski i Brighton Jakub Moder (23 l.) to co najgorsze ma już za sobą, że może zapomnieć o koszmarze ostatnich miesięcy, które stracił z powody urazu. Kadrowicz wrócił bowiem treningów z piłką. To dobry prognostyk na przyszłość.

Piłkarz miał wkład w awans Polski na mistrzostwa świata. W marcu zagrał w meczu barażowym ze Szwecją (2:0), w którym „Biało-czerwoni” przypieczętowali awans do finałów. Jednak kilka dni później rozegrał się dramat zawodnika drużyny narodowej. W meczu Premier League z Norwich był rezerwowym. Mimo że pojawił się w końcówce zawodów, to po chwili zwijał się z bólu. Doznał kontuzji kolana.

Zastanawiano się, w jakim czasie zdąży się wyleczyć. Jednak rehabilitacja się przeciągała. Nie było możliwości na szybki powrót do zdrowia. W efekcie Moder nie miał szans, aby znaleźć się w kadrze na mundial.

Teraz pomocnik Brighton powoli wychodzi na prostą. Przekazał dobrą wiadomość. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcia na których bierze udział w treningu. Ćwiczy z piłką. - Nie ma lepszego uczucia - taki wpis zamieścił kadrowicz na swoim Instagramie.

W trudnych dla niego miesiącach zawsze mógł liczyć m.in. na wsparcie ze strony przyjaciela z kadry Tymoteusza Puchacza. Poznali się jeszcze w czasach juniorskich Lecha Poznań, później występowali w pierwszej drużynie Kolejorza, aż trafili do reprezentacji Polski. - Ale mi to chodzi elegancko znów - tak właśnie Puchacz skomentował zdjęcie trenującego kolegi.

Sonda
Czy Jakub Moder zrobi karierę w Brighton?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze