Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Cyfra Sport Jan Tomaszewski wyjaśnia Czesława Michniewicza

Jan Tomaszewski dosadnie o powołaniach Michniewicza! Legendarny bramkarz nie mógł odpuścić, wytknął ważny szczegół

2022-03-14 10:46

Mecz Polski w barażach do zbliżających się mistrzostw świata zbliża się wielkimi krokami i już na paręnaście dni reprezentacja Polski walczyć będzie o bilet do Kataru. Trener Biało-czerwonych, Czesław Michniewicz musiał więc powołać już zawodników, którzy udadzą się na zgrupowanie, a jego wybory skomentował Jan Tomaszewski. O ile legendzie polskiej kadry podobają się nazwiska, które wybrał Michniewicz, tak Tomaszewski musiał wskazać na bardzo istotny szczegół.

Powołania Czesława Michniewicz na finałowy mecz barażu po tym, jak Rosja została ukarana walkowerem, podobnie jak w poprzednich przypadkach spotkały się z wieloma komentarzami dziennikarzy i kibiców, przede wszystkim ze względu na nazwiska, które pojawiły się na liście. Jan Tomaszewski również miał okazję wyznać, co on sądzi na temat powołań selekcjonera Biało-czerwonych i jak się okazało, pochwalił on z jednej strony Michniewicz. -  Podobają mi się te powołania dlatego, że to jest spektrum całego naszego futbolu zagranicznego. Są to najlepsi zawodnicy, którzy powinni występować w drużynie narodowej - zaczął swoją wypowiedź Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem". Legendarny bramkarz reprezentacji Polski nie byłyby jednak sobą, gdyby nie dodał łyżki dziegciu do tej beczki miodu i błyskawicznie wskazał dość istotny szczegół.

Chcieli okazać wsparcie Ukrainie i... Ogromna wtopa przed meczem, tego jeszcze nie było

Tomaszewski skomentował powołania Michniewicza. Szczera opinia legendy Biało-czerwonych, wskazał istotny szczegół

Jan Tomaszewski szybko zaczął zastanawiać się jednak, po co selekcjoner Biało-czerwonych zdecydował się na taką ilość piłkarzy mając do zagrania tylko jeden mecz. - Mam jedno zastrzeżenie. Zostało powołanych 29. zawodników a wiadomo, że ten jeden będzie najważniejszy. Cały problem polega na tym, bo Sousa zostawił nam nieprawdopodobny rozgardiasz, żeby pocelować w wyjściową 11. Im więcej będzie kandydatów do tej 11, tym Michniewicz sam sobie kręci bat na własne siedzenie, bo będzie musiał 15-16 zawodników posadzić na trybuny. Nie wiem, czy to jest budujące dla zespołu - zastanawiał się były golkiper polskiej kadry rozmyślając nad powołaniami Michniewicz. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim w naszym materiale wideo poniżej

Nieoczekiwane wieści ws. Kyliana Mbappe! Francuz miał już podpisać umowę, to byłoby duże zaskoczenie

Sonda
Jak oceniasz powołania Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze