Piłka nożna

i

Autor: pixabay.com Piłka nożna

Chcieli okazać wsparcie Ukrainie i... Ogromna wtopa przed meczem, tego jeszcze nie było

2022-03-14 7:24

W obliczu wojny w Ukrainie i bestialstwa rosyjskich żołnierzy, kolejni sportowcy próbują pokazać swoje wsparcie dla naszych wschodnich sąsiadów pozując przed wymownymi transparentami lub zakładając specjalne koszulki. Tę opcję wybrali również zawodnicy rumuńskiego klubu CSM Politehnica Iaşi, jednak zdecydowanie nie przećwiczyli całej akcji co doprowadziło do kuriozalnej wpadki przed kamerami.

Inwazja Rosji na Ukrainę i wywołanie wojny u naszych wschodnich sąsiadów sprawiło, że świat zjednoczył się przeciwko agresorowi i dokłada wszelkich starań, aby Rosja odczuła kolejne sankcje, które mają zmusić ją do zakończenia konfliktu zbrojnego. Te dotyczą nie tylko gospodarki, ale również świata sportu, a kolejni zawodnicy robią wszystko, aby okazać swoje wsparcie Ukrainie i przygotowują w tym celu specjalne akcje, jak chociażby wyjście na mecz w specjalnie przygotowanych do tego koszulkach. Na taki ruch zdecydowali się również gracze rumuńskiej ekipy CSM Politehnica Iaşi, jednak w tym wypadku zawodnicy zdecydowanie nie przećwiczyli całej akcji, co doprowadziło do kuriozalnej wpadki przed kamerami.

Nieoczekiwane wieści ws. Kyliana Mbappe! Francuz miał już podpisać umowę, to byłoby duże zaskoczenie

Kuriozalna wpadka przed meczem w Rumunii! Chcieli okazać wsparcie Ukrainie

Gracze CSM Politehnica Iaşi zanim zmierzyli się z Astrą Giurgiu, postanowili wyjść na murawę w koszulkach składających się w napis "STOP WAR!", który jednoznacznie miał określać po której stronie konfliktu się opowiadają. Podczas ustawiania się na murawie coś jednak nie zagrało i po wyjściu na płytę boiska, litery ułożyły się w napis "!RAW POTS", co można przetłumaczyć na "surowe garnki". Piłkarze szybko jednak zdali sobie sprawę ze swojej wpadki i ustawili się w odpowiedniej kolejności, tworząc dobry napis.

Królewskiemu puściły nerwy po meczu Wisły Kraków. Ostre słowa, padły bardzo poważne oskarżenia

Sonda
Czy Ukraina wygra wojnę z Rosją?
Najnowsze