Jan Tomaszewski

i

Autor: Marek Zieliński/SE Jan Tomaszewski

poszedł po bandzie

Jan Tomaszewski zadrwił z reprezentacji Polski! Z niczym się nie hamował na wizji, bezlitośnie wyśmiał styl gry Biało-czerwonych [TYLKO U NAS]

2023-01-11 13:28

Kibice reprezentacji Polski, dziennikarze oraz eksperci piłkarscy wciąż zastanawiają się, kto zastąpi Czesława Michniewicz i przejmie kadrę Biało-czerwonych. Głos w tej sprawie zabrał także Jan Tomaszewski, który nie tylko pochylił się nad sylwetkami kandydatów, którzy znajdują się w grze, ale także postanowił w dość niewybrednych słowach skomentować to, jak gra i jak powinna grać w najbliższym czasie nasza reprezentacja.

Jan Tomaszewski przyzwyczaił już swoich fanów oraz kibiców reprezentacji Polski do tego, że często w mocnych słowach komentuje to, co dzieje się wokół kadry Biało-czerwonych, oceniając kolejne decyzje prezesa PZPN Cezarego Kuleszy, czy komentując występy Biało-czerwonych. Nie inaczej było tym razem, kiedy w swojej rozmowie z "Super Expressem" legendarny bramkarz reprezentacji Polski oceniał kandydatów, którzy łączeni są z reprezentacją Polski po tym, jak Polski Związek Piłki Nożnej nie zdecydował się na przedłużenie umowy Czesława Michniewicza. Jeden fragment wypowiedzi Jana Tomaszewskiego mógł szczególnie zainteresować widzów, bowiem były golkiper Biało-czerwonych postanowił pochylić się nad stylem gry naszej kadry i wbić kilka szpilek.

Jan Tomaszewski nie hamował się na wizji komentując styl gry reprezentacji Polski! Okrutnie zadrwił ze stylu Biało-czerwonych

Na całym świecie gra jeden bramkarz. Ci rezerwowi są rezerwowi. A u nas akurat musi dwóch... Na całym świecie i mistrz świata Franca gra jedną „dziewiątką” – albo Giroud albo Benzema. A u nas się gra dwoma dziewiątkami... No przecież cały czas coś tworzymy… Na Boga nie tworzy się czegoś, co jest kanonem! I tak musimy grać, jak grają najlepsi na świecie! - grzmiał na wizji Jan Tomaszewski uderzając w to, co w ostatnim czasie forsowali selekcjonerzy reprezentacji Polski apelując jednocześnie, aby kolejny trener zachował się w tym aspekcie inaczej. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim, zaglądając do materiału wideo poniżej!

Sonda
Skąd powinien pochodzić selekcjoner reprezentacji Polski?

Jaki naprawdę był rok 2022 w sporcie? Kto zabłysnął najbardziej, a kto srogo zawiódł?

Posłuchaj podsumowania roku w podcaście SUPER SPORT!

Listen on Spreaker.
Najnowsze