Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Na jaw wyszła cała prawda!

Już niebawem poznamy nowego trenera Polaków? Pilne doniesienia z PZPN, ujawniono szczegóły!

2023-01-04 16:58

Już niebawem poznamy nowego trenera reprezentacji Polski? Jak podał wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Mieczysław Golba w rozmowie z portalem "Nowiny 24", w związku trwają bardzo intensywne prace nad tym, aby znaleźć następstwo dla Czesława Michniewicza. Wiceszef związku podał także orientacyjną datę ogłoszenia szkoleniowca, wszystko zdarzy się już niebawem!

Wiemy już, kiedy poznamy nazwisko następcy Czesława Michniewicza? Wiceszef Polskiego Związku Piłki Nożnej - Mieczysław Golba, udzielił właśnie bardzo ciekawej wypowiedzi portalowi "Nowiny 24", w którym powiedział o kulisach wyboru kolejnego trenera. Padły bardzo ciekawe deklaracje.

Kiedy poznamy następcę Michniewicza? Mieczysław Golba udzielił szczegółów

Wiceszef Polskiego Związku Piłki Nożnej powiedział, że w PZPN obecnie rozpatruje się wyłącznie trzy kandydatury i jedna z nich jest zagraniczna, a druga tyczy się polskiego trenera.

 - Mieliśmy trenera Polaka, więc wygląda to trochę tak, jakby przyszedł czas na kogoś z zewnątrz. Ale to narazie tylko przypuszczenie, nic pewnego. Pojawiają się różne nazwiska, zgłaszają się różni ludzie. Niedawno rozważano trzech polskich i trzech zagranicznych szkoleniowców. W tej chwili mocne są dwie kandydatury spoza kraju i jedna z Polski - przyznał działacz w rozmowie z "Nowinami".

Golba powiedział także, że nowego trenera powinniśmy poznać już całkiem niebawem.

- Myślę, że nazwisko nowego selekcjonera poznamy do połowy stycznia. No, może w drugiej połowie miesiąca - podsumował wiceprezes PZPN.

Konferencja z udziałem Ronaldinho Gaúcho o 13:00, a stadion nieprzygotowany?

Posłuchaj, jak Pierwsza Zmiana VOX FM postawiła na nogi radomski świat sportu!

Listen on Spreaker.
Najnowsze