Kacper Tobiasz

i

Autor: Cyfrasport Kacper Tobiasz nie dał się pokonać w debiucie

Mundial 2022

Legenda Legii tak ocenia powołanie do kadry dla tego duetu. Ta opinia robi wrażenie

2022-11-15 21:50

Wprawdzie bramkarz Legii Kacper Tobiasz po raz pierwszy pojawił się na zgrupowanie reprezentacji Polski i pojedzie z nią na mundial, ale nie będzie zgłoszony na liście oficjalnej do turnieju. na mistrzostwach świata wystąpi za to Michał Skóraś, pomocnik Lecha. Legenda Legii tak ocenia powołanie do kadry dla tego duetu. Ta opinia robi wrażenie.

Tomasz Sokołowski, były pomocnik Legii i reprezentacji Polski, był gościem naszego programu "PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport. Tak skomentował powołanie dla Kacpra Tobiasza, który będzie tylko trenował z drużyną narodową podczas mundialu bez możliwości wystąpienia w finałach. - To ciekawy pomysł, nagroda za całą rundę i inwestycja na przyszłość - powiedział Sokołowski. - To nie jest łatwe w tak krótkim czasie, bez doświadczenia w ekstraklasie, wchodzić do bramki Legii. Pokazał, że ma warunki ku temu, aby stać się bardzo dobrym bramkarzem. Wydaje się, że ma wszystko. W takim młodym wieku wszedł do Legii i dźwiga ciężary pod względem mentalnym i umiejętności. W jego wykonaniu nie widzimy błędów. Wielokrotnie ratował zespół - analizował.

Były kadrowicz docenia postawę Michała Skórasia, który jesienią błyszczał w Lechu Poznań. - Skóraś miał bardzo dobrą jesień, zarówno w lidze jak i pucharach - stwierdził. - Podkreślił, że jest znaczącą postacią zespołu. Pod względem liczb stał się dojrzałym piłkarzem i dzięki temu zasłużył na powołanie. Nie wykluczone, że może dostać szansę, może dać kadrze coś niesamowitego - ocenił Tomasz Sokołowski.

Michał Skóraś

i

Autor: Cyfra Sport Michał Skóraś
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na Mundialu w Katarze?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 13
Najnowsze