Steven Gerrard, Glasgow Rangers

i

Autor: East News Steven Gerrard

Kandydat na selekcjonera zaskakuje!

Legenda piłki chce objąć reprezentację Polski, ale ma kuriozalny plan! PZPN będzie miał nad czym myśleć

2023-01-12 17:59

Poszukiwania trenera reprezentacji Polski nadal trwają. Ostatnio dość głośno było o tym, że do PZPN zgłosił się znakomity przed laty piłkarz Steven Gerrard, który chciałby pracować z Polakami. Media ujawniają jednak, że były piłkarz Liverpool FC ma kuriozalny plan względem "Biało-Czerwonych". Polski Związek Piłki Nożnej nie będzie zadowolony słysząc te ustalenia.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną nadal nie ma trenera, a w okół posady pozostawionej przez Czesława Michniewicza zaczyna kręcić się coraz to więcej nazwisk. Jednym z nich jest Steven Gerrard, który miał zgłosić się do PZPN. Jak donoszą media, PZPN może mieć jednak problem z tym, co planuje Anglik, gdyż nie chce on z Polakami pracować dłużej, niż przez półtora roku. Wszystko przez fakt chęci wypromowania się i odejścia do reprezentacji Anglii. Czy PZPN pójdzie na ustępstwo względem zamiarów Anglika?

Steven Gerrard ma swój plan względem Polski. PZPN może być niepocieszony

Jak donosi "The Times", praca Gerrarda z reprezentacją Polski może być problematyczna, gdyż były piłkarz Liverpoolu bardzo marzy o tym, aby objąć kadrę Anglii tuż po mistrzostwach Europy w 2024 roku. Aby to osiągnąć, chce zdobyć doświadczenie pracy z kadrą, stąd też pojawił się u niego pomysł, aby popracować z Polakami na półtora roku. Według doniesień medialnych, zawodnik ma ustalić wszystkie szczegóły już na spotkaniu z Cezarym Kuleszą. Czy szef PZPN zdecyduje się na takiego selekcjonera?

Sonda
Czy następcą Czesława Michniewicza powinien być polski, czy zagraniczny trener?
Najnowsze