Lewandowski

i

Autor: PAP

Prawdziwa fortuna!

Lewandowska w zjawiskowej sukni na premierze filmu o swoim mężu. Kosztowała fortunę, mało kto mógłby sobie pozwolić

2023-03-29 10:53

Anna Lewandowska była obecna na premierze filmu o swoim mężu, która odbyła się w Warszawie dnia 28 marca 2023 roku. Okazuje się, że zielona kreacja, w której pojawiła się trenerka i ukochana najlepszego polskiego piłkarza kosztowała nieziemską fortunę. Na jaw wyszła cena sukni i jest ona powalająca!

Premiera filmu "Lewandowski Nieznany" przyciągnęła uwagę wszystkich dziennikarzy i obserwatorów piłki nożnej w Polsce. Na czerwonym dywanie zobaczyć mogliśmy samego kapitana reprezentacji Polski z małżonką, którzy byli największymi gwiazdami wieczoru. Jak to z gwiazdami bywa, dużą uwagę przyciągnęły kreacje zakochanej pary. Okazuje sie, że za swoją suknię Anna Lewandowska musiała wydać wyjątkowo dużą fortunę. Ta cena zniewala!

Anna Lewandowska pokazała się w zjawiskowej sukni. Musiała za nią zapłacić prawdziwą fortunę

Lewandowska na premierze filmu o swoim mężu pokazała się w zjawiskowej, długiej i zielonej sukni, która prezentowała się na niej obłędnie. Okazuje się, że kreacja zaprojektowana była przez byłą piosenkarkę Spice Girls i małżonkę Davida Beckahama, Victorię, której wielką fanką zdaje się sama Lewandowska, która obecna była na jej ostatnim pokazie w Paryżu. Suknia Lewandowskiej, według ustaleń portalu "plotek.pl" miała kosztować nawet 8310 złotych! Patrząc jednak na to, jak trenerka się prezentowała, trzeba przyznać, że suknia warta była każdej złotówki!

Sonda
Czy obserwujesz Annę Lewandowską w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze