Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

Nowe kulisy

Lewandowski był zażenowany zachowaniem Michniewicza? Nowe szczegóły afery premiowej ujrzały światło dzienne

2022-12-12 14:12

Nowe szczegóły afery premiowej ujrzały światło dzienne po raz kolejny. Co kilka dni dochodzą nowe wieści w sprawie zamieszania wokół reprezentacji Czesława Michniewicza. Jak informuje „Onet”, jeden z członków sztabu szkoleniowego anonimowo przyznał, że Robert Lewandowski był zażenowany poruszeniem tematu w trakcie zgrupowania w Katarze.

Trwa wielkie zamieszanie po piłkarskich mistrzostwach świata. Zamiast cieszyć się z pierwszego wyjścia z grupy od 36 lat, Polska żyje aferą z premiami, którą obiecać miał premier Mateusz Morawiecki. W grę miało wchodzić nawet 50 milionów złotych. Czesław Michniewicz informował o tym, że temat podczas zgrupowania miał trwać około 5 minut. Odbiór sytuacji nie był jednak najprawdopodobniej najlepszy.

Szymon Marciniak dostanie finał? Michał Listkiewicz nie ma wątpliwości, te argumenty mają wielką wagę [ROZMOWA SE]

Afera premiowa: Lewandowski był zażenowany zachowaniem Michniewicza?

Temat premii miał zostać poruszony po meczu Polska – Argentyna. Wtedy też zaproponowano podział 80% do 20% na korzyść piłkarzy. Jeden z członków sztabu szkoleniowego anonimowo przyznał, że całą sytuacją miał być zażenowany Robert Lewandowski, kapitan kadry.

- Po meczu z Argentyną na kolacji selekcjoner wywołał temat premii. Zaproponował sposób podziału. Lewandowski był wyraźnie zażenowany, czemu w takim momencie zaczyna się dyskusje o premiach – cytuje anonimowo członka sztabu szkoleniowego Onet.

Jan Tomaszewski powiedział, kto powinien zastąpić Michniewicza! Jasne stanowisko, stawia jeden warunek

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze

Kapitan reprezentacji Polski w rozmowie z "Onetem" podkreślał, że piłkarze sami z siebie o żadne pieniądze nie zabiegali. – My niczego nie oczekiwaliśmy, niczego nigdy się nie domagaliśmy i też nie wyciągnęliśmy rąk po publiczne pieniądze. Jest oczywiste, że lepiej, aby w ogóle tego tematu nie było, bo nie jechaliśmy na mundial dla pieniędzy, chcę to jasno powiedzieć. My traktujemy piłkę nożną i reprezentację przede wszystkim jako dumę – mówił wyraźnie Robert Lewandowski.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze