Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

Ostre zdanie!

Jan Tomaszewski powiedział, kto powinien zastąpić Michniewicza! Jasne stanowisko, stawia jeden warunek

2022-12-12 12:47

Jan Tomaszewski postanowił zabrać głos w sprawie, która rozgrzewa serca polskich kibiców, a mianowicie, potencjalnego następcy dla Czesława Michniewicza. Zdaniem byłego bramkarza reprezentacji Polski, nowym opiekunem "Biało-Czerwonych" powinien zostać trener zagraniczny. Aby jednak specjalista obcego pochodzenia objął polską drużynę, musi być zdaniem Tomaszewskiego, spełniony jeden warunek.

Jan Tomaszewski postanowił zabrać głos w sprawie, która cieszy się teraz olbrzymim powodzeniem wśród kibiców i ekspertów piłkarskich w całym kraju, a więc szukania zastępcy dla Czesława Michniewicza. Były bramkarz reprezentacji Polski ma pewną koncepcję, która mogłaby odmienić oblicze polskiej piłki i która zakłada zatrudnienie specjalisty z zagranicy do trenowania zawodników "Biało-Czerwonych". Aby jednak specjalista zza granic Polski przejął drużynę, musiałby być spełniony jeden warunek.

Jan Tomaszewski szczerze o zastępcy Michniewicza. Ma swoją koncepcję na trenera zagranicznego 

Zdaniem Tomaszewskiego, dobrym pomysłem dla polskiej kadry byłoby zatrudnienie trenera z zagranicy, ponieważ, będzie on w stanie nawiązać komunikację z piłkarzami, którzy już teraz występują w topowych klubach Europy. Aby jednak to się ziściło, potrzebny jest zagranicznemu trenerowi polski asystent po to, żeby kontynuować założenia swojego zagranicznego poprzednika.

- Moja koncepcja była taka, żeby zatrudnić trenera zagranicznego, który jest autorytetem. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy nasi chłopcy, no wszyscy oprócz tych, którzy występują w polskich klubach, grają pod okiem najlepszych trenerów świata. Oni wiedzą, na czym polega nowoczesna piłka. I dopiero tą nowoczesną piłkę, którą grają w klubach, pokazali w meczu z Francją. I dla mnie powinien być właśnie trener, który będzie miał autorytet. (...) ale pod jednym warunkiem, że jego asystentem musi być co najmniej jeden, albo dwóch Polaków.

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze