Liga turecka. Kamil Grosicki strzelił trzy gole dla Sivassporu! WIDEO

2011-02-27 18:59

Świetny występ Kamila Grosickiego (23 l.) w meczu 23. kolejki ligi tureckiej. Polak strzelił aż trzy gole i poprowadził Sivasspor do efektownego zwycięstwa!

Rywalem drużyny Grosickiego był Manisaspor, w którym od 40. minuty grał Maciej Iwański (30 l.). Sivasspor zwyciężył 4:2, a były piłkarz Jagielloni zdobył trzy bramki. Pierwszą uzyskał strzałem z rzutu karnego w 17 minucie, a kolejne dwa trafienia zaliczył już z gry w 60 i 64 minucie.

Polski zawodnik opuścił boisko w 83 minucie przy owacji na stojąco od kibiców Sivassporu, którzy oszaleli na punkcie naszego skrzydłowego. Nic zresztą dziwnego. Grosicki dołączył do drużyny w przerwie zimowej i w sześciu meczach strzelił już pięć goli!

Przeczytaj koniecznie: Kamil Grosicki: Turcy już śpiewają o mnie piosenki

Wydaje się, że już latem na Kamila zapolują najmożniejsi i najsilniejsi tureckiego futbolu, bo broniąca się przed spadkiem ekipa z Sivass to dla niego zdecydowanie za niskie progi.