MAJĄTEK Robert Lewandowskiego. ILE ZARABIA Robert Lewandowski?

2020-09-18 17:36 MD
Robert Lewandowski
Autor: EastNews Robert Lewandowski

Robert Lewandowski bez wątpienia jest najlepszym polskim piłkarzem. Jego status w światowej piłce nożnej sprawia, że może liczyć z tego tytułu na gigantyczne apanaże - te wynikające zarówno z jego kontraktu z Bayernem Monachium, jak i wszelkich umów sponsorskich, które zdecydował się podpisać. MAJĄTEK Roberta Lewandowskiego, ile wynosi? ILE ZARABIA Robert Lewandowski?

Pod koniec okna transferowego w 2019 roku, Robert Lewandowski przedłużył swój kontrakt z Bayernem Monachium. Jak się okazało było to doskonałe preludium to fantastycznego sezonu, w których monachijczycy zgarnęli zarówno mistrzostwo Niemiec i puchar kraju, jak i zatriumfowali w Lidze Mistrzów. Na mocny aktualnej umowy z zespołem ze stolicy Bawarii "Lewy" zarabia 20 mln euro rocznie - to niespełna 90 mln złotych!

Kim jest Cezary Kucharski? Historia konfliktu z Robertem Lewandowskim

To jednak oczywiście nie wszystkie pieniądze, na jakie może liczyć fenomenalnym napastnik z Polski. Wiosną 2020 roku prestiżowy "France Football" wyliczył, że biorąc pod uwagę dochody także z innych dziedzin, nie tylko z kontraktu piłkarskiego, roczne zarobki Lewandowskiego sięgają 29 mln euro. Z kolei "Wprost" wyliczył, że majątek Anny i Roberta Lewandowskich sięga pół miliarda złotych, co daje im 80. miejsce na liście najbogatszych Polaków.

Milioner Cezary Kucharski i jego majątek. Ile zarobił na Lewandowskim?

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski dysponuje także kilkoma luksusowymi autami. Choć nie obnosi się z tym i dba o swój zachowawczy wizerunek, to w jego garażu czai się kilka naprawdę solidnych okazów.

Jak podał niemiecki "Der Spiegel", Cezary Kucharski - były agent Lewandowskiego - twierdzi, że piłkarz jest mu winien 39 milionów złotych. Ten z kolei stoi na zupełnie odmiennym stanowisku i nie uważa, że agentowi należą się jakikolwiek pieniądze.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze