Internauci byli bezlitośni

MEMY po Czechy - Polska. Blamaż Polski w Pradze. Załamani kibice jak... Marian Paździoch

2023-03-24 22:28

Memy po meczu Czechy - Polska. To był tragiczny początek eliminacji mistrzostw Europy 2024 w wykonaniu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni przegrali z Czechami 1:3 w Pradze. Na trybunach panowało święto gospodarzy, którzy triumfowali nad największym rywalem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. Internauci po meczu nie mieli litości. Żartowali nie tylko na Twitterze. Zobacz najlepsze memy po meczu Czechy - Polska.

Nie tak to miało wyglądać! Biało-czerwoni polegli w meczu z Czechami 1:3, tracąc dwie bramki w niecałe 130 sekund od pierwszego gwizdka sędziego. Pierwsze trafienie padło zanim na zegarze upłynęło choćby 30 sekund... Wściekły Fernando Santos wymachiwał rękami przy linii bocznej, ale na nic się to zdawało. Po końcowym gwizdku trzy punkty dopisane zostały na konto Czechów. Nie wyglądało to dobrze. Nasza defensywa prezentowała się po prostu fatalnie!

Fernando Santos nie wytrzymał! Ale reakcja na Czechy - Polska. To wideo mówi wszystko

Memy po meczu Czechy - Polska. Internauci byli bezlitośni

Biało-czerwoni polegli 1:3 w meczu z Czechami i trzeba to zaliczyć jako wielką klęskę. Śmiech przez łzy? To domena internautów, którzy jak zwykle nie zawiedli i przygotowali liczne memy. Znakomicie reagowali też w mediach społecznościowych. Zebraliśmy dla was najlepsze memy i reakcje z Twittera. Zobaczycie je w galerii poniżej!

Świątek czy Lewandowski? Pytamy Czechów o nasze gwiazdy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze